Bliźniaczki – Opiekunka? Nie ma mowy!

Bliźniaczki-Opiekunka-Nie-ma-mowy
📖 Czyta się średnio w 1 min. 🕑

Gdy kończą się wakacje, siostry wybierają się z ojcem Kevinem do centrum handlowego. Gdzie Ashley poznaje Pokeya Valentine.

Tata bliźniaczek jest wykładowcą. Postanawia zatrudnić nianię, co nie podoba sie jego jedenastoletnim córką. Na okres próbny zatrudnia panią Baker. Mary-Kate i Alshley nie są z tego zadowolone. aby uniemożliwić pracę pani Baker, siostry wymyślają plan. Jeżeli ich ,,niania" zakocha się w panu Fillmore nie będzie miała czasu, aby sie nimi opiekować.  

Siostry dopinają swego i ich tata zatrudnia nową opiekunkę Carrie. Dziewczynki są zadowolone, że mają nie tylko nianię, ale i przyjaciółkę. Za  

kilka dni ma odbyć się mecz Softballowy, ale niestety Brian łamie sobie nogę. W zastępstwie ma grać Alshey. Gdy dziewczynki idą na mecz, dowiadują się, że Pokey Valentine będzie na trybunach, aby zobaczyc jak Diabły z Dearbarn wygrywają mecz. Alshey nie chce grać, jednak Carrie podsuwa siostrą idealny pomysł. Dziewczynki zamieniają sie identyfikatorami. Drużyna Mary-Kate wygrywa mecz dzięki ,,Ashley".

Książka ta została wydana w Warszawie 2006r., przez Wydawnictwo Egmont Polska Sp. z.o.o    

Marta Łukasik 13 lat ze Szkoły Podstawowej z Zaborowa, ul. Stołeczna 182.

 

Autor tekstu : Marta Łukasik

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent