Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Bezpieczny i zdrowy sen dziecka – taki zapewnia marka Hilding Anders

Bezpieczny i zdrowy sen dziecka - taki zapewnia marka Hilding Anders
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑

Marka Hilding Anders – warto wiedzieć

Marka Hilding Anders istnieje na światowym rynku od kilku dekad. Również w Polsce cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród użytkowników. Dzieje się tak za sprawą niezwykle dobrej jakości produktów. Produkcja materacy Hilding Anders opiera się na najnowszych technologiach oraz sprawdzonych materiałach. Przeprowadzane badania mają na celu zagwarantowanie użytkownikom odpowiedniego komfortu podczas nocnego wypoczynku. Producent materacy stawia na higienę oraz ergonomię snu.

Bezpieczne materace dla niemowlaka – producent Hilding Anders

Modele materacy dla niemowląt znajdujące się na stronie: https://materacekonin.eu posiadają rekomendację Instytutu Matki i Dziecka. Producent Hlding Anders użył do ich produkcji przewiewnych oraz elastycznych pianek Flexifoam (materace piankowe dla niemowląt Hilding Dobranocka oraz Hilding Kołysanka) oraz Velvet Touch (materac dla dziecka Hilding Safety Smyk). Wyposażone są one w wodoodporny pokrowiec Lotus. Ułatwia to utrzymanie materaca w czystości.

Bezpieczny i zdrowy sen dziecka - taki zapewnia marka Hilding Anders

Materace dziecięce Hilding Kołysanka oprócz pianki Flexifoam posiadają warstwę kokosu z lateksem. Z jednej strony są one nieco twardsze. Przewracając materac, możemy dostosować powierzchnię do zmieniających się w ciągu doby potrzeb dziecka. Z kolei materac piankowy Hilding Safety Smyk ma formę łódeczki. Jego brzegi są nieco wyższe.

Hilding Anders przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa maluchów. Materace są sprawdzane na obecność metali. Ponadto są one ubrane w antyalergiczny pokrowiec niezawierający substancji niebezpiecznych dla zdrowia nowonarodzonego dziecka. Na wyżej wymienione materace dziecięce producent daje nam 5 lat gwarancji.

Wygodny materac dla dziecka – wpływ na zdrowie nastolatka

Materace piankowe mają wpływ na nasze zdrowie na każdym etapie życia. Odpowiednio twarde podłoże odgrywa znaczącą rolę w profilaktyce chorób kręgosłupa. Jest to szczególnie ważne w przypadku nastolatków. Materace Hilding Anders posiadają siedem stref twardości stanowiących idealne wsparcie dla kręgosłupa młodego człowieka. Wraz z wiekiem zmieniają się potrzeby dziecka. Producent posiada w swoim asortymencie dwustronne materace dla dorastających nastolatków dostępne na stronie: https://sennamaterace.pl/109-materace-120×200.

Bezpieczny i zdrowy sen dziecka - taki zapewnia marka Hilding Anders

Materace młodzieżowe Hilding Breakdance oraz Hilding Funky zbudowane są z pianki Flexifoam o różnym stopniu twardości. Gdy wraz z wiekiem zmienią się potrzeby dziecka, nastolatek może spać na twardszej stronie materaca. Produkt jest przystosowany do regulowanych stelaży łóżka. Dzięki temu dziecko może dostosować wysokość zagłówka, jak i podnóżka. Zdejmowany, antyalergiczny pokrowiec możemy prać w temperaturze sześćdziesięciu stopni.

Długoletnie doświadczenie szwajcarskiego producenta sprawiło, że jest to wiodąca marka na rynku. Materace produkowane przez Hilding Anders są rekomendowane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/.

Materiał promocyjny

529 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent