Akcja ”Lato w mieście 2009” w Warszawie

Akcja-8221Lato-w-mieście-20098221-w-Warszawie
📖 Czyta się średnio w 1 min. 🕑

Na szczęście w sukurs przychodzi nam miasto. W tym roku już sześciolatki można zapisać na warszawską akcję „Lato w Mieście 2009”, niezależnie od tego, czy do zerówki będą chodziły do szkoły, czy do przedszkola. Moje dzieci (6 i 8 lat) pierwszy raz uczestniczą w takich zajęciach. Codziennie rano mamy do wyboru kilka atrakcyjnych wyjść: basen, spacer do lasu, teatr, kino, muzea, zajęcia sportowe lub rozrywki organizowane na miejscu (ceramika, zabawy matematyczne, origami, filmy etc.).

Dzieci mają opiekę zapewnioną od 7 do 17. W zależności od wieku podzielone są na grupy, nie ma więc obawy, że pierwszaki oberwą od gimnazjalistów. W większości placówek mają też zapewniony posiłek. A za wszystko płaci gmina. Sama radość 🙂

Gdzie szukać miejsc? W każdej dzielnicy wyznaczono szkoły, w których odbywa się akcja. Tutaj dowiesz się, gdzie  możesz zapisać dziecko:

Autor tekstu : Joanna Engel