Karolina Jóźwiak

Karolina Jóźwiak

https://miastodzieci.pl

Z wykształcenia polonistka.  Wszędzie jej pełno. Nie jest w stanie robić jednej rzeczy na raz. Wciąż nie godzi się z faktem, że doba ma tylko 24 godziny. Ma chroniczne uczulenie na nudę. Pewnie dlatego tak dobrze dogaduje się z dziećmi :) 

Warsztaty i zajęcia

Lato w Dolinie Muminków. Warsztat z animacji poklatkowej

Lato w Dolinie Muminków. Warsztat z animacji poklatkowej

Podczas wakacyjnych warsztatów filmowych w Se-ma-forze możecie przenieść się do Doliny Muminków. Na podstawie historii obrazkowej opowiadającej o przygodach małych trolli ułożycie własny scenariusz do filmu. Następnie zajmiecie się tworzeniem bajkowego tła oraz głównych bohaterów. Produkcja własnej animacji to pestka!  Przyjdźcie, by móc jak najprędzej się przekonać o tym, jak miło jest nakręcić własny odcinek […]

Inne

Charytatywny Maraton Zumby w Poddębicach 2017

Charytatywny Maraton Zumby w Poddębicach 2017

Pomaganie zawsze jest na czasie! A pomagać można w różny sposób. Na przykład tańcząc! Przed nami kolejny Charytatywny Maraton Zumby, który odbędzie się w piątek 21 kwietnia. Cały dochód z wydarzenia przeznaczony jest na rzecz 7-letniego Huberta, cierpiącego na wrodzone wady kończyn.

Warsztaty i zajęcia

sma łódź animacja wielkanocna

Film z jajem – animowane przygotowanie do Wielkanocy

Wielkanoc już tuż tuż, zatem przygotowania idą pełną parą. W Se-ma-forze wszystko jest już przyszykowane. Zajączek Parauszek zadbał o najdrobniejsze szczegóły. Jak zwykle wszystko sam przygotował i nikomu nie szepnął słówka, jak bardzo się przy tym napracował. Dlatego pomożemy mu upamiętnić te piękne chwile przygotowań do Świąt i nakręcimy o nich film. Co Wy na to?

Kultura

lamaila - widowisko w teatrze wielkim w Łodzi

Lamaila – spektakl familijny w Teatrze Wielkim

Historia mówi o wydarzeniach dziejących się w Krainie Dnia i Nocy, gdzie główna bohaterka, Księżniczka Dnia – tytułowa Lamaila – zostaje nagle w środku nocy obudzona przez śmiesznego stwora mieszkającego w głębinach bagna – Mr. Gulgacza. Lamaila dzięki pełni księżyca… zakochuje się w Księciu Nocy – Namadilu. Kiedy wszyscy są pewni, że ta para nigdy się już nie spotka, wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót.

pracownia tytka wielkanocne warsztaty

Warsztaty kulinarne dla dzieci – wielkanocne przygotowania

Wielkanoc to wyjątkowy czas z rodziną, z którą zasiadamy do stołu pełnego smakowitych potraw. Skomponowanie wielkanocnego menu to nie lada wyzwanie. Dzięki naszym warsztatom dzieci poznają polskie tradycje świąteczne, a przygotowanie dań będzie nadzwyczaj proste!

Warsztaty i zajęcia

edukatorek łódź warsztaty wielkanocne

Rodzinny Warsztat Wielkanocny w Edukatorku

Święta Wielkanocne już niebawem, dlatego zapraszamy na kreatywne warsztaty dla dzieci od 3 lat wraz z rodzicami. Będzie to twórcze, kolorowe spotkanie, podczas którego wykonamy wiele ciekawych prac i ozdób związanych z wiosną i Wielkanocą.

Kultura

arlekin łódź międzynarodowy dzień książki

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci w Arlekinie

Jeżeli kochacie książki, jeżeli Wasze dzieci mają „to” po Was i też kochają książki… Jeżeli uwielbiacie zatapiać się w nowościach, wyczytywać z nich wszystkie literki, albo też bez końca oglądać przepiękne ilustracje… to musicie zajrzeć do Arlekina w najbliższą niedzielę! Będzie można dotknąć, obejrzeć, posłuchać i kupić przeróżne książki.

Warsztaty i zajęcia

Filmowy Klub Juniora

Filmowy Klub Juniora – seans filmowy i warsztaty artystyczne dla najmłodszych

Filmowy Klub Juniora to jedyne w swoim rodzaju kinowe spotkania dla najmłodszych i ich bliskich. Program spotkań został przygotowany tak, aby rozwijać różne zmysły i dziecięcą kreatywność, ale też umacniać więź dziecka z ich opiekunami. Wszystkie zajęcia Filmowego Klubu Juniora odbywają się w prawdziwej sali kinowej (Kino Przytulne w Łódzkim Domu Kultury), dzięki czemu mali widzowie mają okazję doświadczyć magii X Muzy.