Zwiedzanie w ramach Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego

📅 niedziela 23.02.2020
🎫 5zł
Zwiedzanie w ramach Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego
Serdecznie zapraszamy na specjalnego oprowadzanie po wystawie „Gdynia – dzieło otwarte”. Tym razem, oprowadzać będą nie pracownicy muzealni, ale przewodnicy PTTK w ramach Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego. Oprowadzanie po wystawie stałej rozpocznie się 23 lutego o godzinie 12.00.

Bilety: Oprowadzanie wliczone w cenę biletu do Muzeum (normalny: 10 zł, ulgowy: 5 zł, rodzinny: 15 zł, dzieci do lat 7: wstęp bezpłatny)