Zrozumieć dzieci. Jak kształtuje nasze dzieci ewolucja

Data wydarzenia: piątek 16.03.2012 do niedziela 08.04.2012

Rozwojowi dziecka towarzyszymy z radością i zdumieniem – choć często też z bezradnością. Dlaczego dziecko nie zasypia? Dlaczego ciągle się budzi? Dlaczego tak często płacze? Dlaczego zachowuje się jak tyran? Dlaczego tak kiepsko je? Dlaczego jeszcze nie korzysta z nocnika? Dlaczego ciągle trzyma się matczynej spódniczki? Dlaczego jest takie, a nie inne? Czy za tym wszystkim kryją się błędy wychowawcze?

Nieoczekiwane odpowiedzi wyłaniają się z perspektywy ewolucji: dzieci mają słuszne powody, by tak się właśnie zachowywać. Wiele z tego, co dla nas jest obecnie problemem lub wydaje się trudne do przyjęcia, kiedyś pomagało dzieciom utrzymać się przy życiu. Wiedząc, że dzieci rozwijają się zgodnie z naturą, będziemy umieli traktować je naturalnie. Rozumiejąc sens kryjący się za ich zachowaniem, łatwiej będzie je wychowywać.

Zrozumieć dzieci. Jak kształtuje nasze dzieci ewolucja
Autor: Dr med. Herbert Renz-Polster
Tłumacz: Jadwiga Kurkiewicz-Laskowska
stron ok. 540 z ilustracjami
format 145 x 205 mm
Wydawnictwo Media Rodzina

 

Zrozumieć dzieci. Jak kształtuje nasze dzieci ewolucja

Wydawnictwo Media Rodzina

WYDAWNICTWO MEDIA RODZINA jest wydawcą książek dla dzieci, młodzieży, tytułów psychologicznych, poradników dla rodziców oraz audiobooków i innych. Do tej pory wydawnictwo Media Rodzina opublikowało ponad pięćset tytułó

Pośród oferty wydawniczej wyróżniają się: bestsellerowa seria poradników …

Więcej

Adres:

ul. Pasieka 24
61-657 Poznań


Kontakt:

(61) 827 08 60, 827 08 50
Mediarodzina@mediarodzina.pl
http://www.mediarodzina.pl
facebook

Gwiazdkowe prezenty od 5.10.15.

Zobacz także