Weleda
Weleda Baby

Zobacz zwiastun nawiedzonej komedii na Halloween. SPOSÓB NA DUCHA tylko w kinach od 20 października

📅 czwartek 28.09.2023 do wtorek 24.10.2023
Sposób na ducha plakat

Nadciąga przeraźliwie śmieszna godzina duchów!

Zobacz zwiastun filmu SPOSÓB NA DUCHA i przygotuj się na nawiedzona komedię na Halloween!

 

„Sposób na ducha” to wypełniony przygodami, przezabawny film na podstawie kultowej opowieści autorstwa Oscara Wilde’a! Za reżyserię ponadczasowej i chwytającej za serce animacji, odpowiadają twórcy „Baranka Shauna” i „Zadziwiającego kota Maurycego”.

Ta nawiedzona animacja, to idealna propozycja na Halloween dla całej rodziny!

To już 300 lat odkąd Sir Simon Canterville robi to co kocha najbardziej na świecie – jako duch nawiedza swój rodzinny dom i przyprawia o gęsią skórkę każdego, kto odważy się przekroczyć jego próg. Wszystko zmienia się, kiedy do posiadłości wprowadza się amerykańska rodzina, która za nic ma sobie jego przyprawiające o atak serca triki prosto z zaświatów. Mimo prób wypędzenia nieproszonych gości – Canterville ponosi porażkę. Załamany sytuacją duch nabiera jednak nadziei, kiedy nawiązuje kontakt z Virginią, najstarszą córką nowych gospodarzy. Wspólnie wyruszają w podróż do magicznego ogrodu, aby znaleźć przyczynę jego 300-letniej klątwy. Jeżeli im się uda, duch Canterville’a będzie wolny, ale jeżeli poniosą porażkę – oboje zostaną uwięzieni na całą wieczność.

Gatunek: animowany, komedia

Letni niezbędnik. Jak przygotować rodzinę na wakacyjne wycieczki i podróże?

Zrelaksowana Mama

Warsztaty świadomego rodzicielstwa

Jak radzić sobie ze stresem i negatywnymi emocjami? Jak być mamą zadowoloną z życia i jednocześnie zapewnić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo?

Naucz się porozumiewać z dzieckiem bez przemocy, wyznaczać granice, regenerować siły, świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i cieszyć się nim.

Produkcja: Wielka Brytania 2023

Reżyseria: Kim Burdon, Robert Chandler

Scenariusz: Giles New („Baranek Shaun”), Keiron Self („Baranek Shaun”) – na podstawie książki Oscara Wilde’a

Obsada oryginalnej wersji językowej: Freddie Highmore („Rysiek Lwie Serce”, „Kraina smoków”, „Artur i Minimki”), Hugh Laurie („Zadziwiający kot Maurycy”, „Artur ratuje Gwiazdkę”), Toby Jones („Krzysiu, gdzie jesteś?”, „Harry Potter i Insygnia Śmierci”)

484 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent