Zmysły w mieście – spotkania rodzinne

Muzeum Warszawy, rynek Starego Miasta 28-42 mapa

niedziela 17.11.2019

Zmysły w mieście – spotkania rodzinne

Cykl sześciu spotkań skierowany jest do dzieci z deficytami intelektualnymi oraz całościowymi zaburzeniami rozwoju w wieku 5–8 lat. Zajęcia opowiadają o tym, jak człowiek odbiera miasto swoimi zmysłami. Poziom zmysłowy jest pierwszym etapem uczenia się dziecka, który obejmuje dotyk, słuch, wzrok, smak, propriocepcję, układ przedsionkowy, interocepcję. Rozwijanie tych zmysłów oraz ich integracja pozwala dziecku selekcjonować i łączyć docierające do niego informacje.

CZAS TRWANIA: ok. 45 min.

KOSZT: bilet wstępu na wystawę czasową (5 zł normalny, 3 zł ulgowy)

LICZBA UCZESTNIKÓW: maks. 15 osób, prosimy o rezerwacje na karolina.jusinska@muzeumwarszawy.pl

PROWADZENIE: Kinga Hamada, pedagożka specjalna

nie, 17.11.2019, 10:30–11:15

mw-logo muzeum warszawy

Muzeum Warszawy

Muzeum Warszawy to miejska placówka działająca w 11 lokalizacjach – składają się na nie: Muzeum Warszawskiej Pragi, Muzeum Woli, Centrum Interpretacji Zabytku, Muzeum Farmacji, Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry, Muzeum Drukarstwa, Muzeum Ordynariatu Polowego, Korczakianum, …

Rynek Starego Miasta 28/42

sekretariat@mhw.pl

Boże Narodzenie z 5.10.15.