Zimowy kiermasz rękodzieła

ul. Traugutta, Gdynia mapa

piątek 09.12.2016

Zimowy kiermasz rękodzieła

Jeśli poszukujesz wyjątkowych, ręcznie wykonanych prezentów lub niepowtarzalnych bożonarodzeniowych ozdób autorstwa lokalnych artystów to czuj się zaproszony 09.12.2016 od godziny 16.00 do 20.00. Będzie można nabyć między innymi wyroby dziewiarskie, zabawki wykonane metodą szydełkowania, ręcznie grawerowane szkło i wiele innych.


Podczas imprezy odbędzie się także degustacja wypieków

Cegiełka w postaci bożonarodzeniowego piernika z której dochód zostanie przeznaczony na Hospicjum Dziecięce w Gdyni (5zł). Wydarzeniu towarzyszą trwające licytacje charytatywne, z których dochód bedzie przekazany również dla Bursztynowej Przystani.

Artyści którzy pokarzą swoje prace: Aneesa,BabyAna,Joanna Bojar-Antoniuk, Koło Gospodyń Wiejskich z Lisewca,KatArina i Elżbieta Sparzak 🙂 nie zabraknie też pięknych chust od Fundacji Matka Natura.
Organizatorzy – Fundacja Bomalihu Galeria Malucha, Klub Rodzica Naturalnie i fotograf Marzena Strzyżewska

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Galeria malucha - miejsce spotkań, odpoczynku, rozwoju dla całej rodziny.

W szalonym pędzie dnia codziennego nie mamy czasu, aby choć na chwilę się zatrzymać i pobyć NAPRAWDĘ z naszym dzieckiem. W domu musimy pogodzić wykonywanie obowiązków wraz z opieką nad naszymi maluchami. Wychodząc naprzeciw potrzebom dzisiejszych …

Więcej

Adres:

81-388 Gdynia, Traugutta 2

Kontakt:

606-647-990; 505-076-300
galeriamalucha@wp.pl
http://www.bomalihu.org.pl/

ZOBACZ TAKŻE:kiermaszzima