Zamiast wiązać koniec z końcem planuj budżet miesiąc za miesiącem

📅 sobota 08.11.2014
Zamiast wiązać koniec z końcem planuj budżet miesiąc za miesiącem

Zapisz się już dziś na warsztaty, na których wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania związane z budżetem domowym:

Jak prowadzić ewidencję kosztów?

Jak planować domowe wydatki?

Gdzie szukać oszczędności?

Jak w pełni wykorzystać zasoby kuchni?

ODBYŁO SIĘ:

25.10.2014, godz. 11:00-13:30

„Pusta lodówka, czyli coś z niczego – o kulinarnych dokonaniach bez rozbijania świnki skarbonki"

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE:

8.11.2014, godz. 11:00-13:30

„Pieniądze podobno leżą na ulicy – gdzie i jak można zaoszczędzić- sprawdzone patenty na domykanie domowego budżetu"

Zapraszamy do udziału zarówno indywidualne osoby, jak i całe rodziny. Podczas warsztatów, w sąsiedniej sali, zapewniamy bezpłatną opiekę nad dziećmi.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Miejsce:

Klub Osiedlowy SURMA – filia OKO

ul. Białobrzeska 17, Warszawa

Organizator:

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Białobrzeska"

Zapisy:

e-mail: SILBialobrzeska@gmail.com lub telefonicznie: 730 499 891  (decyduje kolejność zgłoszeń)

Więcej informacji na: https://pl-pl.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Inicjatyw-Lokalnych-Bia%C5%82obrzeska/1420379708251517

Projekt „ZaSILamy Ochotę" dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich