Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci 4-8 lat w Błonia Sport

Błonia Sport, Al 3 Maja 55 (Cichy Kącik, wjazd na parking od ul. Chodowieckiego) mapa

wtorek 01.06.2021 do sobota 31.07.2021

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci 4-8 lat w Błonia Sport

Sport i zabawa to niezbędny element rozwoju każdego dziecka. Nasze zajęcia sportowe skierowane są do dzieci od czwartego roku życia. Podstawą naszej działalności Błonia Kids, to zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej, prowadzone w grupach wiekowych dzieci od 4-8 lat. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną z doświadczeniem trenerskim.

Podczas zajęć Błonia Kids, dzieci ćwiczą zręczność, zwinność i sprawność motoryczną, nabierają pewności siebie. Przełamują bariery własnego ciała. Okres przedszkolny jest idealnym czasem na wyrównanie różnic w potencjale ruchowym z którym się rodzimy, dlatego budowanie sprawności u najmłodszych jest tak ważne. Ponadto podczas zajęć wplatamy elementy gimnastyki korekcyjnej, kształtującej prawidłową postawę dziecka. Zajęcia Błonia Kids to idealna zaprawa do wszystkich dyscyplin sportowych.

Nasz pogram obejmuje poznawanie różnych dyscyplin sportowych związanych z aktualną porą roku. Mamy do dyspozycji profesjonalne sprzęty i akcesoria: poręcze, kształtki, równoważnie, kółka gimnastyczne, linę i drabinkę, ściankę wspinaczkową oraz materace, na których fikołki i przewroty są tylko i wyłącznie radością. Zajęcia gimnastyki prowadzone są przez profesjonalistów: fizjoterapeutów, instruktorów, trenerów i odbywają się w grupach maksymalnie 10-osobowych, w podziale na grupy wiekowe od 4 do 8 lat. Zajęcia trwają 60 minut.

Zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Błonia Sport

Błonia Sport

Błonia Sport to nowoczesny obiekt sportowy położony w centrum Krakowa, posiadający 7 kortów tenisowych, 4 korty do badmintona, boisko piłkarskie, sale fitness oraz strefę dla dzieci: Błonia Kids. Organizujemy regularne, grupowe jak i indywidualne zajęcia dla …

Więcej

Adres:

Al.  3 Maja 55
Kraków


Kontakt:

728 871 400
kontakt@blonia-sport.pl
http://bloniasport.pl
facebook