UD

Zajęcia Mały Inżynier

Zagrodnicza 8
🗺 mapa
📅 niedziela 11.09.2022 do poniedziałek 31.10.2022
🎫 1800zł
Zajęcia Mały Inżynier
W czasie przygotowań do nadchodzącego roku szkolnego nie można zapomnieć o tym, co po szkole. Szukasz ciekawych zajęć pozalekcyjnych dla swojego dziecka? Chcesz rozbudzić w nim nowe pasje i zainteresowanie naukami ścisłymi?

Zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne w Małym Inżynierze. W tym roku szkolnym przygotowaliśmy dla Was wiele tematyk warsztatów z programowania, robotyki, eksperymentów oraz elektroniki.

Facebook zdjęcie w tle

 

A jeśli brak czasu sprawia, że Twoje dziecko nie może uczestniczyć w warsztatach w tygodniu to świetnych rozwiązaniem są zajęcia weekendowe, które odbywają się w soboty. W każdym miesiącu proponujemy inną tematykę, tak aby każdy mógł sprawdzić w czym czuje się najlepiej.

Sprawdź terminy i lokalizacje naszych zajęć:

https://www.malyinzynier.pl/zajecia-pozalekcyjne-poznan

 

Jesteś ciekawy jak wyglądają nasze zajęcia? Nie wiesz na jakich zajęciach Twoje dziecko będzie się najlepiej bawić?

Sprawdźcie nasze warsztaty na zajęciach próbnych, które startują już od 11 września. Zapisy: https://www.malyinzynier.pl/poznan

Wolisz, aby Twoje dziecko uczyło się programowania bez wychodzenia z domu? Nic prostszego! 

Może nauczyć się pisać kod w językach Python i C++ lub stworzyć własną stronę internetową, zaprojektować autorską grę w Roblox lub odkryć nowe możliwości rozgrywki w Minecraft, programując w dedykowanej do tego aplikacji.

Nie wiecie na jakie zajęcia się zdecydować? Zapraszamy na darmowe zajęcia próbne! https://www.malyinzynier.pl/zajecia-online-terminy

251 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent