Zaczytany autobus zaprasza dzieci w podróż do krainy wyobraźni

Plac Konstytucji mapa

niedziela 28.11.2021

Zaczytany autobus zaprasza dzieci w podróż do krainy wyobraźni

Gotowi na niespotykaną, czytelniczą przygodę? W niedzielę 28 listopada, w Warszawie, „Zaczytany autobus” zabierze wszystkie chętne dzieci i ich rodziców w podróż do krainy wyobraźni!

Twoje dziecko kocha książki? A może chcesz, by dopiero odkryło radość, jaką daje czytanie? Zabierz je w niedzielę 28 listopada na Plac Konstytucji, gdzie czekać będzie na Was „Zaczytany autobus” Instytutu Książki!

Startujemy o godz. 12:00 oraz o godz. 14:00. Niebieski autobus z animatorem na pokładzie zabierze wszystkie chętne dzieci i ich rodziców w niezwykłą podróż po Warszawie. Obiecujemy wiele czytelniczych wrażeń i moc niespodzianek!

SZCZEGÓŁY:
data: niedziela 28 listopada 2021r.
start o godz. 12:00 oraz o godz. 14:00
miejsce startu: Warszawa, Plac Konstytucji
link do wydarzenia na FB
Zapraszamy rodziców z dziećmi.

„Zaczytany autobus” Instytutu Książki wyrusza na warszawskie ulice w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek”, by przybliżyć najmłodszym i ich rodzicom wartości, jakie niesie wspólne czytanie książek: rozbudzić ich ciekawość, zainspirować wyobraźnię oraz poczuć… bliskość. Do zobaczenia!

# # #
W ramach prowadzonej przez Instytut Książki od 2017 roku kampanii „Mała książka – wielki człowiek” już ponad 3 miliony książek trafiło w ręce najmłodszych czytelników.

Zaczytany autobus zaprasza dzieci w podróż do krainy wyobraźni
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie