Z okazji Światowego Dnia Ptaków Wędrownych zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat na kreatywne warsztaty! Dowiemy się, jak ptaki pojawiały się w polskiej sztuce ludowej, a następnie każdy uczestnik stworzy swojego własnego, unikalnego ptaszka.
Warsztaty dla uczestników w wieku 7+
Warsztaty dla uczestników w wieku 7+
Zapisy drogą mailową: edukacja@maie.lodz.pl
Koszt: 18 zł od osoby. Opiekunie wejście jest bezpłatne. Jeśli jednak chcesz wykonać swoją pracę to też musisz kupić bilet.
Adres: Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne w Łodzi, plac Wolności 14
_______________________________________
Zabytek ze skrytek – zapraszamy na warsztaty rękodzielnicze (uczestnicy w wieku 7-12 lat) w ramach cyklu „Zabytek ze skrytek!”, gdzie poznamy zabytek, który specjalnie dla Was wyciągnięty będzie z muzealnego magazynu. Wizyta będzie zatem jedyną szansą na spotkanie z tajemniczym zabytkiem.
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie