X Mały książkomaniak – Zaczytane przedszkole

Dom Kultury ,,502”, Sacharowa 18
📅 poniedziałek 20.06.2022 do środa 22.06.2022
X Mały książkomaniak: zapraszamy na Bajkopisanie z Wędrowniczkiem
Zapraszamy na dziesiątą edycję projektu „Mały książkomaniak”, realizowanego przez Dom Kultury „502” – filię Miejskiej Strefy Kultury w Łodzi.

W czerwcu najmłodsi książkomaniacy będą mogli wziąć udział w akcji „Zaczytane przedszkole”, podczas której aktor czyta dzieciom najpiękniejsze polskie utwory literackie w ich przedszkolach. Najbliższe spotkanie odbędzie się 20 czerwca 2022 roku.

Przedszkolaków zapraszamy również na warsztaty twórcze 21 i 22 czerwca o godz. 10:00, które poprowadzi artystka, plastyczka, ilustratorka i autorka książek dla dzieci Katarzyna Samosiej.

Uczniów szkół podstawowych, zachęcamy do udziału w „Teatralnych Przygodach Małego Książkomaniaka” – warsztatach litearcko-teatralnych, prowadzonych, przez aktora Teatru Pinokio w Łodzi, które odbędą się 13 czerwca o godz. 10:00 i 11:30 w Domu Kultury „502”, ul. Sacharowa 18.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zapisy i informacje: klub@malyksiazkomaniak.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Projekt współfinansowany przez Miasto Łódź i firmę Veolia.

Czy i jak motywować dzieci

Partnerzy: Wydawnictwo Literatura, Fundacja na Rzecz Edukacji i Kultury „Ei-Ka”

Patroni medialni: Czas Dzieci, Miasto Dzieci, Plaster Łódzki.