X Mały książkomaniak – spotkania i warsztaty

Dom Kultury ,,502”, Sacharowa 18
📅 poniedziałek 09.05.2022 do wtorek 10.05.2022
X Mały książkomaniak: zapraszamy na Bajkopisanie z Wędrowniczkiem
Zapraszamy na dziesiątą edycję projektu „Mały książkomaniak”, realizowanego przez Dom Kultury „502” – filię Miejskiej Strefy Kultury w Łodzi. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, w programie m.in. spotkania autorskie z twórcami literatury dziecięcej, rajd szlakiem Marii Konopnickiej, warsztaty „Bajkopisanie z Wędrowniczkiem”!

„X Mały książkomaniak” związany jest z Marią Konopnicką, która została patronką roku 2022. Z tego powodu zaplanowane przez nas wydarzenia, będą dotyczyły jej twórczości. Zrealizujemy m.in. grę terenową „Krasnoludki są wśród nas”, warsztaty z pisarzami ilustratorami książek pt. „Bajkopisanie z Wędrowniczkiem”, czy warsztat regionalny podczas Urodzin Małego Książkomaniaka, który będzie dotyczył powiązań Konopnickiej z regionem łódzkim.

Dziesiątą edycję rozpoczynamy 9 i 10 maja spotkaniami autorskimi, warsztatem i wystawą „Mamy już 10 lat!”. Do udziału w projekcie zapraszamy szkoły, przedszkola, centra zajęć pozaszkolnych, świetlice, biblioteki. Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres: klub@malyksiazkomaniak.pl regulamin i informacje o projekcie dostępne na stronie: www.malyksiazkomaniak.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Projekt współfinansowany przez Miasto Łódź i firmę Veolia.