Wystawa Prehistorycznych Bestii

📅 środa 24.01.2018 do środa 28.02.2018
5 zł bilet ulgowy, 6 zł bilet normalny
Wystawa Prehistorycznych Bestii

„Wystawa Prehistorycznych Bestii” to niezwykła atrakcja dla całej rodziny, jak zawsze bawi, uczy i zaskakuje. Na wystawie zobaczymy nowo odkryte, najbardziej niezwykłe zwierzęta jakie żyły w dziejach naszej planety. Prezentowane zwierzęta są bardzo realistyczne i w większości są naturalnej wielkości.

Na uwagę zasługuje nowa rekonstrukcja Gigantopiteka – największego ssaka człowiekowatego jaki żył na ziemi o wysokości prawie 3 metrów, którego szczątki odnaleziono niedawno w Azji. Według kryptologów Gigantopitek to przodek legendarnego Yeti.

Oprócz wystawy zapraszamy na ekspozycję sprzedażową z przepięknymi minerałami z całego świata, skamieniałościami oraz biżuterią z naturalnych kamieni. Wystawa czynna będzie do końca roku codziennie w godz. 10.00 – 18.00.
Ceny biletów: ulgowy – 5zł. normalny – 6zł. + bilety rodzinne.

Adres wystawy: Warszawa – Stare Miasto, ul. Piwna 3/5
naprzeciwko Zamku Królewskiego
www.wystawa-prehistoria.pl
www.mineralsplanet.pl