Wyspa skarbów – spektakl. Mamy zaproszenia!

Teatr Współczesny: Starowiślna 21, II piętro
📅 środa 06.07.2022 do czwartek 07.07.2022
Wyspa skarbów - spektakl
Gdzieś daleko na morzu, zagubiona wśród fal, leży tajemnicza wyspa, na której legendarny kapitan Flint ukrył swój piracki skarb. Na jego poszukiwanie wyrusza angielski statek. Nikt nie domyśla się, że wśród załogi znajdują się dawni kompani Flinta, którzy pragną odzyskać utracone łupy.

Czy młody doktor medycyny, Jim Hawkins, zapobiegnie buntowi na statku? Kim naprawdę jest tajemniczy Pierwszy Oficer Aleksander Smollet? Kto zdobędzie ukryty przez Flinta skarb?

środa 6.07 godz. 16:00
czwartek 7.07 godz. 10:00, 12:00
kup bilet online:  http://teatrkrakow.pl/repertuar/lipiecsierpien.html

Spektakl dla dzieci od 7 roku życia

UWAGA! Konkurs!

Z okazji pożegnania z tytułem, mamy dla naszych czytelników podwójne zaproszenia na ten spektakl na czwartek 7 lipca!

Aby je zdobyć, należy przysłać zgłoszenie na adres redakcja@miastodzieci.pl. W temacie należy wpisać Wyspa skarbów, a w treści podać swoje imię i nazwisko, wybraną godzinę (np. godz. 12:00) oraz numer telefonu.
Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o wygranej – brak maila oznacza brak wygranej. Powodzenia!

Uwaga! Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl