Wygraj zaproszenia na specjalny pokaz filmu Za duży na bajki 2

📅 środa 28.02.2024 do piątek 08.03.2024
Wygraj zaproszenia na specjalny pokaz filmu Za duży na bajki 2
Już 15 marca długo wyczekiwana kontynuacja filmu ” Za duży na bajki 2″ w reżyserii Kristoffera Rusa ponownie opowie o ważnych zarówno dla dzieci, jak i rodziców kwestiach, jednocześnie bawiąc i wzruszając przy tym do łez.

Waldi i przyjaciele ruszają w podróż – misja „odnaleźć tatę”. Czy się powiedzie?  W obsadzie utalentowane, znane z części pierwszej, młodzieżowe trio: Maciej Karaś, Amelia Fijałkowska i Patryk Siemek. Na ekranie towarzyszą im Karolina Gruszka, Dorota Kolak, Paweł Domagała, Michał Żurawski oraz Grzegorz Małecki.

Zobacz zwiastun

Uwaga! Mamy 10 podwójnych zaproszeń na pokaz specjalny „Za duży na bajki 2” z udziałem twórców w Multikinie Kraków , w dniu 14.03 o godz. 18:30.

Jak zdobyć zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 28 luty-11 marca wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Za duży na bajki 2, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie, dlaczego to do Was powinno trafić zaproszenie.

Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.