Wracają CZYTATY w Bibliotece Raczyńskich

Biblioteka Raczyńskich (wejście od pl. Wolności) mapa

sobota 23.07.2022

CZYTATY wracają. CZYTATY 6 zmysłów w Bibliotece Raczyńskich

Podczas wydarzeń w ramach cyklu „CZYTATY 6 zmysłów” będziemy wąchać, smakować, ćwiczyć się w sztuce postrzegania i słyszenia. Poznamy możliwości mózgu oraz sprawdzimy, jak można pomóc w odbieraniu świata osobom z niepełnosprawnościami.

Zaczynamy 23 lipca, w sobotę, o godz. 12.00 od spotkania ze zmysłem węchu. Przewodnikami po świecie zapachów będą edukatorzy z Małego Inżyniera, którzy mają wyjątkowego nosa do ciekawych eksperymentów i zadań. Nie zabraknie też lektury książki o zwierzęciu, który kojarzy się z bardzo nieprzyjemną wonią.

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-10 lat i rodziców, wstęp wolny. Wydarzenie będzie odbywać się w Sali 5 w historycznym gmachu Biblioteki Raczyńskich (wejście od pl. Wolności). Kolejnymi zmysłami, które poznamy w wakacje będzie wzrok (6 sierpnia) i smak (20 sierpnia). Cykl dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wracają CZYTATY w Bibliotece Raczyńskich

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Biblioteka Raczyńskich

Adres:

Plac Wolności 19 / Al. Marcinkowskiego 23/24
PoznańKontakt:

61 852 98 68 (sekretariat),61 885 89 55 (dział promocji)
sekret@bracz.edu.pl
http://www.bracz.edu.pl