Wielkie kolorowanie wystawy Zwierzęta Cybiny

Śluza Katedralna przy Bramie Poznania mapa

niedziela 15.09.2019

Zwierzęta Cybiny – wernisaż wystawy

15 września żegnamy się z wystawą „Zwierzęta Cybiny”. Przez całe wakacje przybliżała nam zwyczaje zwierząt zamieszkujących w dolinie rzeki w centrum miasta. Na pożegnanie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie. Piękna scenografia wystawy autorstwa Macieja Klima jest czarno-biała. Przypomina nieco gigantyczną kolorowankę. Zatem pokolorujmy ją! Zapraszamy wszystkich sympatyków wystawy, szczególnie tych najmłodszych, do wspólnego kolorowania elementów scenografii. Zaopatrzcie się w kredki i flamastry i przyjdźcie do Bramy Poznania w niedzielę, 15 września w godz. 16:00-18:00.

Po zakończeniu akcji kolorowania wykonamy wspólne pamiątkowe zdjęcia z efektem prac malarskich. Następnie każdy chętny będzie mógł zabrać na pamiątkę własnoręcznie pomalowany fragment scenografii!

Miejsce: Śluza Katedralna przy Bramie Poznania.

Termin: niedziela, 15 września, godz. 16:00.

Czas trwania: ok. 2 godziny.

Odbiorcy: bez ograniczeń wiekowych.

Koszt: wstęp wolny!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wielkie kolorowanie wystawy Zwierzęta Cybiny

Brama Poznania Ichot

Brama Poznania - nowy kierunek zwiedzania Brama Poznania, czyli Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego, to instytucja, która odwołując się do ponad tysiącletniej historii poznańskiej Wyspy Katedralnej odkrywa przed zwiedzającymi miejsce narodzin polskiej państwowości. Stanowi ona przykład …

Więcej

Adres:

Ostrów Tumski
Poznań


Kontakt:

http://bramapoznania.pl

Zobacz także