Wielka Tajemnica – spektakl detektywistyczny dla dzieci

niedziela 18.05.2014

Zapraszamy serdecznie mniejszych i trochę większych miłośników teatru na spektakl detektywistyczny dla dzieci pt. WIELKA TAJEMNICA.

 

Spektakl oparty na autorskim scenariuszu, którego głównym wątkiem jest sprawa pewnej tajemniczej kradzieży. Sławny detektyw – Filip Filipowski dwoi się i troi aby odkryć prawdę, a pomagają mu w tym – poszkodowana – hrabina Georginia Kołomyjska herbu Cholewa oraz przypadkowy przechodzień – Alojzy. Kilkakrotnie aktywny udział w przedstawieniu biorą także dzieci (na scenie).

Ważne walory tego spektaklu to scenografia złożona z kilkudziesięciu kolorowych i różnokształtnych parasoli, z których aktorzy tworzą metaforyczne obrazy, pobudzające wyobraźnię dzieci, "wpadająca w ucho" muzyka i piosenki oraz elementy wiedzy z zakresu polskiej historii, przedstawione w zabawny sposób. Przedstawienie zajmujące i dowcipne także dla starszych widzów.

Czas trwania – do 1h.

18 maja (niedziela) / godz. 11.00 / bilet : 13 zł

Centrum Kultury Wrocław-Zachód

54-433 Wrocław 
ul. Chociebuska 4-6
tel./fax (+48 71) 354-46-60, 353-96-94

 

TEATR ROZRYWKI TRÓJKĄT Z ZIELONEJ GÓRY
Występują:
Beata Beling
Artur Beling
Ludwik Schiller

Bilety wkrótce do nabycia w CKWZ

Zachęcamy do INTERNETOWEJ REZERWACJI BILETÓW pod adresem https://kino.ckwz.art.pl/

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum Kultury Wrocław-Zachód

Centrum Kultury Wrocław-Zachód

Priorytetowym przesłaniem Centrum jest kulturalne uaktywnienie lokalnej społeczności, a przez to rozwój zainteresowań i zdolności artystycznych. Centrum proponuje szeroki wachlarz zajęć, spotkań, warsztatów, wystaw, koncertów, spektakli teatralnych niezależnie od wieku i wykształcenia. W październiku 2003 rozpoczął swoją …

Więcej

Adres:

ul. Chociebuska 4-6
54-433 Wrocław


Kontakt:

(071) 354-46-60
biuro@ckwz.art.pl
http://www.ckwz.art.pl