Weekendowe atrakcje w Galerii Bronowice

Galeria Bronowice mapa

sobota 03.12.2016 do niedziela 04.12.2016

Wstęp bezpłatny

Mini Turniej Gier Planszowych w Galerii Bronowice

Najbliższy weekend w Galerii Bronowice upłynie pod znakiem dobrej zabawy.   Najmłodsi, w ramach Kina Malucha, wspólnie z Krecikiem wyruszą w podróż pełną przygód. Na miłośników planszówek natomiast czekać będzie Mini Turniej Gier Planszowych.   

Kolejne spotkanie z cyklu Kino Malucha będzie okazją do obejrzenia kultowej bajki, której tytułowym bohaterem jest Krecik. Zabawne perypetie tego przemiłego zwierzaczka od lat bawią i śmieszą najmłodszych. Dzieci obejrzą w sobotę, 3 grudnia, w Galerii Bronowice następujące odcinki: „Krecik i budzik” oraz „Jak Krecik uratował orła”. Wejście na seans jest bezpłatne, należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji mailem: mikro@kinomikro.pl bądź telefonicznie: 609 109 116 lub 12 634 28 97.

Równie atrakcyjnie zapowiada się Mini Turniej Gier Planszowych! 

Galeria Bronowice zaprasza wszystkich miłośników planszówek na jesienno-zimową edycję Mini Turniejów Gier Planszowych, organizowanych przez sklep z grami Joker. Można będzie zagrać m.in. w gry zręcznościowe, przygodowe, familijne, strategiczne czy ekonomiczne. Organizatorzy zapraszają do rozgrywek zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby starsze. Nad przebiegiem całej rywalizacji będą czuwali doświadczeni gracze, tłumaczący zasady i udzielający uczestnikom fachowych porad. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Najbliższy turniej odbędzie się 3 i 4 grudnia w godz. 12.00 – 17.00 na poziomie +1, przy sklepie Joker. Połączony będzie z prezentacją gier planszowych. Udział jest bezpłatny!

Mini Turnieje Gier Planszowych w Galerii Bronowice odbywać się będą w okresie od 8 października do 18 grudnia co dwa tygodnie!

Serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media Public Relations

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl