Weekend pełen atrakcji w Galerii Bronowice

Galeria Bronowice mapa

sobota 19.11.2016 do niedziela 20.11.2016

Wstęp bezpłatny

Atrakcje dla dzieci w Galerii Bronowice

Projektowanie koszulek i biżuterii, warsztaty plastyczne połączone z projekcją filmów, pouczające przedstawienie teatralne, a także turnieje planszówkowe – wszystkie te atrakcje czekać będą  na najmłodszych w najbliższy weekend w Galerii Bronowice. Nie zabraknie wspólnego tańca i konkursów sprawnościowych. 

Weekend pełen atrakcji rozpoczną w sobotę, 19 listopada, bezpłatne warsztaty plastyczne, połączone z projekcją filmów. Warsztaty Zaciszne to propozycja dla wszystkich dzieci odwiedzających Galerię Bronowice. Spotkaniu towarzyszyć będzie motto „Nic nie jest tym, czym się wydaje” – prowadzący spróbują pokazać, jak różnorodny i interesujący jest otaczający nas świat. Warsztaty Zaciszne odbędą się w Kinie Mikro na poziomie +1. Organizatorzy na godz. 10.00 zapraszają maluchy w wieku 5-6 lat, na godz. 11.30 natomiast – nieco starsze dzieci w wieku 7-9 lat.

Wejście na warsztaty jest bezpłatne, należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji mailem: mikro@kinomikro.pl bądź telefonicznie: 609 109 116 lub 12 634 28 97.

Równie interesująco zapowiada się Bajkowa Niedziela!

W niedzielne popołudnie, 20 listopada, w godzinach od 15.00 do 18.00, odbędą się animacje „Mały Projektant”. Dzieci podczas zajęć będą mogły zaprojektować własną koszulkę oraz biżuterię. Nie zabraknie wspólnego tańca, zabawy chustą Klanza, a także konkursów sprawnościowych. Całej imprezie towarzyszyć będzie żywa maskotka – wesoły Smok.

W ramach Bajkowej Niedzieli odbędzie się również spektakl dla dzieci. Najmłodsi obejrzą przedstawienie teatralne zainspirowane tematyką lampy Alladyna pt. „Baśń o smutnej królewnie”. To opowieść o nieposłusznym chłopcu, którego spotyka kara za niegrzeczne zachowanie – zły czarodziej zamyka Alego w podziemiu. Dopiero gdy  chłopiec obiecuje poprawę, jego Duch Opiekuńczy pomaga mu się uwolnić. Od tej pory nasz bohater staje się dobrym i kochającym synem. Udaje mu się odczarować księżniczkę i zostać księciem. Przedstawienie odbędzie się dwukrotnie, w godz. 14.00 oraz 18.00. Wstęp jest bezpłatny!

To nie koniec weekendowych atrakcji!

Galeria Bronowice zaprasza wszystkich miłośników planszówek na jesienno-zimową edycję Mini Turniejów Gier Planszowych, organizowanych przez sklep z grami Joker. Można będzie zagrać m.in. w gry zręcznościowe, przygodowe, familijne, strategiczne czy ekonomiczne. Organizatorzy zapraszają do rozgrywek zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby starsze. Nad przebiegiem całej rywalizacji będą czuwali doświadczeni gracze, tłumaczący zasady i udzielający uczestnikom fachowych porad. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Najbliższy turniej odbędzie się 19 i 20 listopada w godz. 12.00 – 17.00 na poziomie +1, przy sklepie Joker. Połączony będzie z prezentacją gier planszowych. Udział jest bezpłatny!

Mini Turnieje Gier Planszowych w Galerii Bronowice odbywać się będą w okresie od 8 października do 18 grudnia co dwa tygodnie!

 Serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media Public Relations

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl