Warsztaty świąteczne w Starym Browarze

Stary Browar mapa

sobota 17.12.2016 do niedziela 18.12.2016

wolny

przedswiateczne warsztaty w Starym Browarze

Bezpłatne, rozbudzające kreatywność warsztaty dla dzieci w okresie przedświątecznym należą już do  tradycji Starego Browaru. Nie zabraknie ich i tym razem. Oprócz warsztatów towarzyszących Wolnemu Targowi Świątecznemu w dniach 10-11 grudnia, na dzieci czekają tez weekendowe warsztaty z uwielbianą przez najmłodszych poznańską artystką i animatorką Kurą Domową. Dzieci od 6. roku życia będą mogły własnoręcznie robić prezenty oraz ozdoby, jak stroiki, girlandy i bombki z kartonu i innych surowców, nadając im nowe życie. Wstęp wolny, 10 i 11 oraz 17 i 18 grudnia, godz. 12:00 i 14:00, zapisy w Punktach Informacyjnych osobiście, e-mailowo: informacja@starybrowar5050.com lub telefonicznie: 61 667 14 00 i 61 859 60 50.

 

Warsztaty dla dzieci
17 i 18 grudnia

 

 

Świąteczne stoiska:

Ofertę Starego Browaru przed świętami wzbogacą dodatkowe stoiska:
– stojaki do choinek Julgran – Atrium poziom -1
– pakowanie prezentów (Atrium -1)
– Manufaktura Kury Domowej – dekoracje nie tylko świąteczne z tektury i papieru (Atrium 0)
– ozdoby ze świeżego igliwia jodły (wianki, renifery, stroiki, choinki) Dziedziniec Sztuki
– Christmas Food Zone: Karpicko, Five o’clock, Petit Paris, Eat Sweet and Stay Fit, E. Wedel – świąteczne przysmaki (Pasaż 0)
– Kamiflora Christmas – świąteczne stroiki z żywych roślin (17-24.12, Pasaż 0)

#twójstary pakuje prezenty

Przez cały przedświąteczny okres będzie można bezpłatnie skorzystać z pakowania prezentów w papiery oznaczone #twójstary oraz specjalne wzory stworzone przez tegorocznych warsztatowiczów Art & Fashion Forum by Grażyna Kulczyk (Pasaż 0).

Gwiazdor z workiem prezentów
W weekendy 10 i 11 oraz 17 i 18 grudnia w Starym Browarze jak co roku będzie można spotkać Gwiazdora z prezentami od tutejszych sklepów i restauracji. Wartość niektórych podarunków to nawet kilkaset złotych.

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie