Warsztaty rodzinne online: Świat z papierowych resztek

Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki mapa

piątek 24.04.2020

Warsztaty rodzinne online: Świat z papierowych resztek

Kolaż to bardzo popularna technika, którą artyści i artystki wykorzystują na przeróżne sposoby. To również technika, która pozwala stworzyć sytuacje nieprawdopodobne! Postaci wycięte z gazet mogą nagle znaleźć się w kosmosie, zwierzęta z magazynu przyrodniczego zaczynają biegać po ulicach wielkich miast. A czy bohater ulotki, którą dostaliśmy na ulicy, może nagle mieć długą szyję żyrafy i bardzo wiele rąk? Dlaczego nie! Spotkajmy się i stwórzmy własne papierowe światy ukryte w kolażu.

materiały: stare gazety, ulotki, nożyczki, zdjęcia, klej, sztywny papier

prowadzenie: Marcin Matuszewski
forma warsztatów: warsztaty przez program Zoom. Zapisane osoby otrzymają link do połączenia.
info: warsztaty przygotowane z myślą o dzieciach od 4 do 7 roku życia. W zajęciach mogą wziąć udział zarówno dzieci, jak i cała rodzina.
czas trwania zajęć: ok. 60 min
zapisy: przez formularz zgłoszeniowy
informacja: informacja@zacheta.art.pl lub kom. 576 938 347

W sytuacji tak poważnego i wielowymiarowego kryzysu działamy na miarę naszych możliwości. Zdecydowaliśmy, aby warsztaty rodzinne oraz dla szkół i nauczycieli realizować bezpłatnie w ramach projektu #ZachetaOnline. Coraz częściej słyszymy, że nasza publiczność chciałaby wesprzeć nasze działania. Wspólnie z Zarządem Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych do przekazania darowizn na konto:

Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych przy Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki
PKO BP 46 1020 1097 0000 7902 0256 9804
tytuł przelewu: „darowizna na cele statutowe – Edukacja Online”

Zebrane środki przeznaczymy na dalszy rozwój działań edukacyjnych. Upowszechniajmy wspólnie sztukę współczesną we wszystkich jej przejawach!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zachęta - Narodowa Galeria Sztuki

  Godziny otwarcia galerii wtorek-niedziela 12.00-20.00     Biblioteka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00 Dział Dokumentacji czynny od poniedziałku do czwartku w gdzinach 10.00-15.00   Bilety normalny 10 zł. ulgowy 7 zł. rodzinny 13 zł. (Wstęp dla 4 osób, w tym maksymalnie …

Więcej

Adres:

pl. Małachowskiego 3
00-916 Warszawa


Kontakt:

22827 58 54
http://www.zacheta.art.pl
facebook