Warsztaty kulinarne: wypiekamy pierniczki!

📅 piątek 10.12.2021 do niedziela 12.12.2021
🎫 80zł
Warsztaty kulinarne: wypiekamy pierniczki!
GRUDZIEŃ 1: WYPIEKANIE PIERNICZKÓW

10-11-12 grudnia 2021

Wstępne menu: wypiekanie pierniczków, różne rodzaje (ciasto ciemne/jasne/marmurkowe, pierniczki holenderskie – speculoos), różne kształty i rozmiary (uwaga! pierniczki będzie można zostawić w studiu na przechowanie do ozdabiania, które odbywa się tydzień później)

Termin: piątek, sobota i niedziela 10, 11 i 12 grudnia 2021 (jeden dzień do wyboru), godziny do wyboru w piątek: 11.30, 13.30, 15.30, godziny do wyboru w sobotę: 9.30, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.10, w niedzielę: 9.30, 11.30, 13.30, 15.30 – orientacyjny rozkład grup według wieku uczestników rozpisany poniżej w szczegółach organizacyjnych.

CZAS TRWANIA

w zależności od tematyki oraz liczby i wieku uczestników: ok 70-90 minut.

MIEJSCE

PROWADZĄCA

ZAPISY

KOSZT WARSZTATÓW I KARNETY

– warsztaty pojedyncze90 pln od uczestnika za jedne warsztaty

– warsztaty w karnecie80 pln/konieczność wykupienia karnetu z góry

– mały karnet 240 pln/3 zajęcia, średni karnet 320 pln/4 zajęcia, karnet semestralny/duży 640 pln/8 zajęć– posiadacze Karty Dużej Rodziny (minimum 3 dzieci – rodzeństwo), po okazaniu karty 80 pln od dziecka bez konieczności wykupywania karnetu

ROZKŁAD GRUP

– soboty: godzina 9:30 grupa dla dzieci 4-5,5 lat, godziny 11:30 i 13:30 dzieci 6-8 lat, godziny 15:30 i 19.10 grupy dla dzieci starszych (9 lat+), godzina 17.30 dzieci 6-9 lat– niedziele: godzina 9:30 dzieci 4-6 lat, godzina 11:30 dzieci 7-9 lat grupa zaawansowana i dzieci chodzące na warsztaty regularnie od co najmniej roku, godzina 13:30 grupa starsze dzieci 9-12 lat, godzina 15:30 grupa 7-9 lat, godzina 17:30 grupa dodatkowa, jeśli miejsca na poprzednich grupach się zapełnią, zwykle mieszana wiekowo, prosimy przy zapisach dopytać o wiek uczestników– piątki: godzina 13.30 i 15.30, niekiedy też 11.30 (rozpisane w programie przy danym temacie)W przypadku dużej liczby chętnych młodszych dzieci, grupa młodzieżowa może zostać przesunięta na godzinę 18 lub 19, pod warunkiem, że wszyscy rodzice/opiekunowie dzieci zapisanych na zajęcia wyrażą zgodę na zmianę godziny.

MINIMALNY WIEK

dolna granica wieku to 4 lata; młodsze dzieci tylko po indywidualnej wcześniejszej konsultacji. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci, nie dla dorosłych ani dla dzieci i dorosłych (wyjątkiem są najmłodsze dzieci, które wymagają wsparcia i opieki rodzica z różnych względów – takie przypadki konsultujemy indywidualnie, proszę powiadom nas w momencie zapisów, jeśli masz młodsze dziecko i doradzimy najlepszą opcję).

KARNETY

Uczestnicy wykupujący karnet powinni odbyć dodatkowe warsztaty wyrównujące – odbywają się cyklicznie kilka razy w roku, należy odbyć je jeden raz, informacji o nich i możliwych terminów ich zaliczamy udzielamy w momencie zapisu.

W cenie znajdują się wszystkie produkty, materiały i sprzęty potrzebne do przeprowadzenia warsztatów, fartuchy na czas warsztatów oraz komplet przepisów dla uczestników – UWAGA w czasie zaostrzonego rygoru sanitarnego sugerujemy przynoszenie na warsztaty w miarę możliwości własnych fartuchów

Karnet obowiązuje na minimum 3 kolejne zajęć (w zależności od wykupionego wariantu), obowiązuje dla jednego dziecka (jednego uczestnika). W ramach karnetu możliwa jest jedna nieobecność (przy karnecie semestralnym: dwie), wtedy karnet przedłuża ważność o jeden miesiąc naprzód – powyżej jednej nieobecności karnet przepada za więcej niż dopuszczone nieobecności. W przypadku, gdy dziecko będzie nieobecne drugi raz, aby nie tracić karnetowego wejścia, na zastępstwo za dziecko może przyjść inny uczestnik, o ile opiekunowie poinformują nas o tym wcześniej (minimum na 4 dni przed warsztatami). Nie można wykorzystywać karnetu na więcej niż jedną osobę, np. jeden karnet na 3 wejścia nie uprawnia do udziału 3 różnych dzieci na jednych zajęciach – wyjątkiem są posiadacze Karty Dużej Rodziny.

Zapraszamy!