Warsztaty dla rodziców

5.02.11
godz. 10.30 – 16.30

Foto-Pogaduchy – warsztaty fotograficzne dla Mam
Warsztaty prowadzone są przez Aleksandrę de Soleil.

Dla pierwszych dwóch czytelniczek, które napiszą na adres karolina@miastodzieci.pl maila ze swoim nazwiskiem – wstęp na warsztaty 30% taniej (zamiast 120 zł – jedyne 84 zł!). Zdobywczynie dostaną maila z potwierdzeniem.

Serdecznie zapraszamy – kto pierwszy ten lepszy!

(…) Jeden z najpopularniejszych w Polsce fotografów dziecięcych (…) Formalną edukację w zakresie fotografii portretowej zdobyła w londyńskiej London School of Photography. Profesjonalną karierę jako fotograf rozpoczęła także w tym mieście (…) Fotografia dziecięca to dziedzina, która jak żadna inna wymaga umiejętności pracy z ludźmi na najwyższym poziomie. Aleksandra de Soleil jest z wykształcenia pedagogiem, absolwentką Akademii Pedagogicznej w Krakowie(…)

Program warsztatów stanowią głównie informacje o kompozycji zdjęć, ich obróbce, sprzęcie fotograficznym oraz wnikliwa analiza najlepszych fotografii dzieci.
Warsztaty są każdorazowo dostosowywane indywidualnie do każdej z uczestniczek.

Dodatkowe zalety to możliwość:
 – wymiany doświadczeń z innymi Mamami i nawiązania nowych znajomości
– uzupełnienia braków oraz konsultacji z instruktorami odnośnie sprzętu
– przetestowania sprzętu profesjonalnego Akademii
i wreszcie
– bezstresowego, niekontrolowanego jedzenia ciastek, cukierków i czekolad 🙂

ZAPISY i INFORMACJE:
biuro@malyindex.pl