Warszawskie Dni Rodzinne już we wrześniu

błonie PGE Narodowy mapa

wtorek 20.07.2021 do wtorek 27.07.2021

Warszawskie Dni Rodzinne już we wrześniu

Wielkie święto wszystkich rodzin powraca! Już po raz 15. Zwalcz Nudę zaprasza warszawiaków i warszawianki na Warszawskie Dni Rodzinne. W tym roku w dniach 10-12 września odbędą się bezpłatne wydarzenia dla dzieci i rodzin. Wielki finał WDR natomiast 11 września – na błoniach PGE Narodowego podczas pikniku.

22 tysięcy osób i ponad 500 bezpłatnych wydarzeń w całym mieście – tak wyglądały Warszawskie Dni Rodzinne w 2019 roku. Po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa, WDR ponownie odbędzie się w stolicy. Ten projekt, realizowany przez Zwalcz Nudę już po raz 15., promuje wspólne aktywne spędzanie czasu przez dzieci i rodziców. Zajęcia prowadzą teatry, muzea, szkoły językowe i artystyczne oraz inne placówki o różnorodnym profilu działalności. W ramach akcji do współpracy zapraszamy nie tylko sferę publiczną, ale również organizacje pozarządowe i biznes. Bardzo się cieszymy, że po roku przerwy możemy ponownie zorganizować Warszawskie Dni Rodzinne. W dotychczasowych edycjach projektu wzięło udział już ponad 100 tysięcy rodzin. Liczby mówią same za siebie – to wydarzenie zawsze cieszy się dużą popularnością. Dlatego zachęcamy wszystkich chętnych do zgłaszania swoich wydarzeń do Warszawskich Dni Rodzinnych. Jest to też świetna okazja dla organizacji i firm do promocji swoich zajęć i oferty – mówi Krystyna Radkowska, prezes Zwalcz Nudę.

Główną atrakcją jest natomiast rodzinny piknik pełen wielu atrakcji dla najmłodszych i dorosłych. W tym roku – jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie – wydarzenie jest planowane na 11 września na błoniach PGE Narodowego.

Jak się zgłosić?

Każda organizacja, instytucja, placówka, prywatne punkty, firmy i biznes może zgłosić swoje wydarzenie organizowane w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych. Wystarczy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie: www.bit.ly/formularz_zgloszeniowy_WDR_2021. Udział w wydarzeniu jako partner jest bezpłatny.

Partnerem projektu jest miasto stołeczne Warszawa.

10-12 września
www.warszawskiednirodzinne.pl
www.facebook.com/events/259127322242536

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie