Walentynkowe spotkania dla dzieci w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

ul. Drożyska 3c
🗺 mapa
📅 wtorek 14.02.2017
Walentynkowe spotkania dla dzieci
Zapowiedzi najbliższych wydarzeń dla dzieci w Klubach 303 i Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta z okazji Walentynek.

14.02. GODZ. 15.30-17.00, Dogoń Żyrafę: Kolor czerwony

Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1) zaprasza na kolejne spotkanie Dogoń Żyrafę w Klubie Rodziców, które odbędzie 14 lutego 2017 r. w godz. 15.30-17.00. Z okazji obchodzonego w tym dniu święta zakochanych do Klubu zawita kolor czerwony, który kojarzony jest właśnie z miłością. Przygotujemy w tym dniu kartki dla najbliższych, którym chcemy powiedzieć, że o nich myślimy i o tym jak bardzo ich kochamy. Nie zabraknie też „czerwonych” zabaw w balonika, „czerwonych’” rymowanek i wszystkiego, co jest związane z czerwonym kolorem.

Wstęp wolny.

14.02. GODZ. 16.30, Walentynkowe gry i zabawy dla dzieci

Klub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Drożyska 3c) zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie Walentynkowe gry i zabawy w dniu 14 lutego o godz. 16.30. W Polsce Walentynki obchodzone są zaledwie od kilkudziesięciu lat. Walentynkowe wyznanie, czyli laurki, liściki, kwiaty, drobne upominki można ukradkiem włożyć do kieszeni, wsunąć do skrzynki lub wysłać pocztą. W ten sposób okazujemy miłość, przyjaźń, serdeczność. Wręczamy je najczęściej osobom, których darzymy ciepłym uczuciem: sympatie, przyjaciół, znajomych. W programie walentynkowego spotkania dla dzieci w Klubie Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta przewidziano gry i zabawy walentynkowe, między innymi dzieci w grupach będą tworzyć przepisy na eliksir prawdziwej, trwałej miłości, zbudują pocztę walentynkową i wiele innych.

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online

Wstęp: 6 zł

 

571 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent