Walentynkowe spotkania dla dzieci w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

ul. Drożyska 3c mapa

wtorek 14.02.2017

Walentynkowe spotkania dla dzieci

Zapowiedzi najbliższych wydarzeń dla dzieci w Klubach 303 i Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta z okazji Walentynek.

14.02. GODZ. 15.30-17.00, Dogoń Żyrafę: Kolor czerwony

Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1) zaprasza na kolejne spotkanie Dogoń Żyrafę w Klubie Rodziców, które odbędzie 14 lutego 2017 r. w godz. 15.30-17.00. Z okazji obchodzonego w tym dniu święta zakochanych do Klubu zawita kolor czerwony, który kojarzony jest właśnie z miłością. Przygotujemy w tym dniu kartki dla najbliższych, którym chcemy powiedzieć, że o nich myślimy i o tym jak bardzo ich kochamy. Nie zabraknie też „czerwonych” zabaw w balonika, „czerwonych’” rymowanek i wszystkiego, co jest związane z czerwonym kolorem.

Wstęp wolny.

14.02. GODZ. 16.30, Walentynkowe gry i zabawy dla dzieci

Klub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Drożyska 3c) zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie Walentynkowe gry i zabawy w dniu 14 lutego o godz. 16.30. W Polsce Walentynki obchodzone są zaledwie od kilkudziesięciu lat. Walentynkowe wyznanie, czyli laurki, liściki, kwiaty, drobne upominki można ukradkiem włożyć do kieszeni, wsunąć do skrzynki lub wysłać pocztą. W ten sposób okazujemy miłość, przyjaźń, serdeczność. Wręczamy je najczęściej osobom, których darzymy ciepłym uczuciem: sympatie, przyjaciół, znajomych. W programie walentynkowego spotkania dla dzieci w Klubie Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta przewidziano gry i zabawy walentynkowe, między innymi dzieci w grupach będą tworzyć przepisy na eliksir prawdziwej, trwałej miłości, zbudują pocztę walentynkową i wiele innych.

Zrelaksowana Mama

Warsztaty świadomego rodzicielstwa

Jak być mamą zadowoloną z życia i jednocześnie zapewnić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo? Jak radzić sobie ze stresem i negatywnymi emocjami?

Naucz się komunikować się z dzieckiem bez przemocy, wyznaczać granice, regenerować siły, świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i cieszyć się nim.

Wstęp: 6 zł

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Walentynkowe spotkania dla dzieci w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub Jedność

Klub Jedność działa w strukturach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. W ofercie różnorodne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych m.in.: • kółko ekologiczno - plastyczne i archeologiczne • kursy językowe • zajęcia taneczne i plastyczne • zajęcia ruchowe - pilates i …

Więcej

Adres:

os. Wolica
ul. Drożyska 3c,
31-988 Kraków


Kontakt:

12 681 00 70, 506 957 110
jednosc@krakownh.pl
http://www.krakownh.pl