Wakacyjne Niedziele we WRO

Centrum Sztuki WRO, Widok 7, Wrocław mapa

niedziela 29.07.2018

Wstęp wolny

Wakacyjne Niedziele we WRO

W lipcu niedzielny program Centrum Sztuki WRO dla dzieci i rodziców zmienia nieco formułę. Podobnie jak w zeszłym roku, czas lipcowych niedziel spędzać będziemy na wspólnym oglądaniu i czytaniu ciekawych pozycji z literatury dziecięcej, które zgromadziliśmy przy okazji wystawy 4. Konkursu Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów.

Do każdej z prezentowanej na wystawie prac wybraliśmy jeden tytuł, który koresponduje z tematyką dzieła. Wśród zebranych książek są m.in. „Ścieżka bosych stóp” pracowni k., z którą współpracowaliśmy w 2016 roku przy okazji projektu Eco Expanded City, „Z działki, z lasu i takie tam” z przepisami na przetwory Agaty Królak, „Wędrówka Nabu” – wzruszająca opowieść o poszukiwaniu domu, napisana przez Jarosława Mikołajewskiego i zilustrowana przez Joannę Rusinek, czy zabawne „Nie odrobiłem lekcji, bo…„, której autorami są Davide Cali i Benjamin Chaud. Dzięki fantastycznej pozycji „Tu jesteśmy. Kosmiczne wyprawy wizje eksperymenty” odbędziemy niezwykłą podróż okołoziemską.

Każde niedzielne spotkanie zaczniemy od prezentacji pracy na ekspozycji. Potem, w swobodnej atmosferze, leżąc wygodnie na materacach będziemy czytać i rozmawiać o lekturze oraz o wystawie. Nie zabraknie też działań twórczych związanych z tematem danej niedzieli.

Niedzielne Poranki we WRO
cykl całoroczny _ wstęp wolny _ nie obowiązują zapisy

1-29.07.2018, 12:30

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum Sztuki Wro

Centrum Sztuki WRO

Centrum Sztuki WRO to złożony artystyczno/kuratorski projekt realizowany od 1989 roku, rozwijający się na kanwie międzynarodowego wydarzenia w dziedzinie sztuki współczesnej, mediów i komunikacji. Od 2008 roku we WRO odbywają się wystawy, pokazy, projekcje, warsztaty, dyskusje i wykłady.

Więcej

Adres:

Widok 7
50-052 WrocławKontakt:

071 343 32 40
info@wrocenter.pl
http://www.wrocenter.pl
facebook