Wakacyjne Niedziele we WRO

Centrum Sztuki WRO, Widok 7, Wrocław mapa

niedziela 28.08.2022

Wakacyjne Niedziele we WRO

W każdą niedzielę od godz. 12.00 czekać będą autorskie działania przygotowane przez zespół w nowej, warsztatowej formule. W ramach Roku Świetlnego – programu działań na 2022, w Centrum Sztuki WRO na stałe zagoszczą cotygodniowe działania twórcze dla dzieci, rodzin i przyjaciół, czyli Niedziele z WRO.

Każde niedzielne spotkanie zaczniemy od prezentacji pracy na ekspozycji. Potem, w swobodnej atmosferze, leżąc wygodnie na materacach będziemy czytać i rozmawiać o lekturze oraz o wystawie. Nie zabraknie też działań twórczych związanych z tematem danej niedzieli.

Wstęp wolny.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum Sztuki Wro

Centrum Sztuki WRO

Centrum Sztuki WRO to złożony artystyczno/kuratorski projekt realizowany od 1989 roku, rozwijający się na kanwie międzynarodowego wydarzenia w dziedzinie sztuki współczesnej, mediów i komunikacji. Od 2008 roku we WRO odbywają się wystawy, pokazy, projekcje, warsztaty, dyskusje i wykłady.

Więcej

Adres:

Widok 7
50-052 WrocławKontakt:

071 343 32 40
info@wrocenter.pl
http://www.wrocenter.pl
facebook

 
 

Polecamy