Urodziny na Fali

Urodziny na Fali

4.02.11

TRZECIE URODZINY AQUAPARKU FALA W ŁODZI

Aquapark Fala ma już 3 lata! W piątek, 4 lutego, o godzinie 15.00 świętować będziemy kolejne urodziny. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji dotyczącej Fali. Otwarty ponownie w 2008r. Aquapark Fala obchodzi swoje trzecie urodziny. Okazja ta będzie doskonałym momentem do podsumowania dotychczasowego działania Fali. Przedstawimy plany na kolejny rok, ale zaprosimy również do wspólnej rozmowy nad kierunkami rozwoju Aquaparku w przyszłości. Mamy nadzieję, że w dyskusję włączą się również media. Serdecznie zapraszamy do zadawania pytań. Pokroimy tort urodzinowy, a czas umili koncert młodzieży z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi. Podczas urodzin powstanie wielki plakat "Mamy trzy lata". Tworzyć go będą podopieczni łódzkich domów dziecka, których po zakończeniu części oficjalnej zapraszamy do zabawy wśród wodnych atrakcji Fali.
Dla wszystkich odwiedzających tego dnia część basenową Aquaparku przygotowaliśmy miłą niespodziankę – promocję cenową: "Trzecie urodziny Fali – 30% taniej".

PROGRAM TRZECICH URODZIN AQUAPARKU FALA:
14.45 Dzieci z łódzkich domów dziecka rozpoczynają prace nad plakatem "Mamy trzy lata".
15.00 Powitanie Gości, Władz Miasta
15.05 Przemówienie zaproszonego przedstawiciela Władz Miasta
15.15 Przemówienie Pana Sławomira Antosa, Prezesa Zarządu Aqua Park Łódź Sp. z o.o.
podsumowujące dotychczasowe działania Fali, przedstawiające plany na kolejny rok
15.25 Dyskusja – pytania mediów
15.40 Krojenie tortu urodzinowego
15.50 Koncert kwartetu smyczkowego Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej
16.15 Zakończenie prac nad ogromnym plakatem "Mamy trzy lata", który w trakcie urodzin
tworzony jest przez dzieci z łódzkich domów dziecka.
16.20 Zakończenie części oficjalnej.
Dzieci z domów dziecka wchodzą na basen.

Więcej informacji:
rzecznik@aquapark.lodz.pl