Urodzinowe napięcie rośnie – świętuj z nami piąte urodziny Centrum Riviera!

Centrum Riviera, Kazimierza Górskiego, Gdynia mapa

poniedziałek 01.10.2018 do sobota 20.10.2018

Centrum Riviera Gdynia

Riviera rośnie razem z Wami, dlatego nie może Was zabraknąć podczas 5 urodzin najbardziej rodzinnego centrum w Trójmieście! W sobotę 20 października przyjdźcie z bliskimi i weźcie udział w całodziennej zabawie z nagrodami oraz koncercie gwiazdy wieczoru – ENEJ.

Świętowanie rozpoczynamy już w poniedziałek 15 października, bo tradycją jest, że urodziny Riviery oznaczają również dobre uczynki. Przybijcie nam urodzinową piątkę, a z każdą kolejną piątką wzrośnie liczba posadzonych drzew! Niech lasy rosną razem z nami! Do udziału w akcji zapraszamy Was przez cały urodzinowy tydzień.

Jeszcze przed rozpoczęciem urodzinowej imprezy będziecie mogli zawalczyć także o wyjątkową nagrodę: spotkanie sam na sam z gwiazdą sobotniego wieczoru – członkami zespołu Enej. Wystarczy, że oddacie głos na swój ulubiony sklep w Rivierze, w internetowym plebiscycie Gwiazdy Riviery (głosowanie online, więcej szczegółów na naszym facebookowym profilu).

Zaintrygowani? Czas na prezenty! Każdy, kto w piątek i sobotę zrobi zakupy w Rivierze za minimum 100 zł, będzie mógł zagrać w GIGA DARTA i upolować nagrodę, rzucając do wielkiej tarczy. Będzie też okazja, żeby rozegrać partyjkę gry KAMIEŃ PAPIER NOŻYCE w nowym, emocjonującym wydaniu i zgarnąć ekstra prezenty.

Napięcie rośnie, urodzinowa zabawa się rozkręca, zatem to odpowiedni moment na… urodzinowy tort.  Słodki wypiek z cukierni Sowa będzie mierzył aż 5 metrów, a każdy jego metr odkryje przed gośćmi inne smaki!

 

O energię całego wydarzenia zadba Tomasz Podsiadły, który poprowadzi imprezę aż do wejścia na scenę gwiazdy wieczoru. Ani się obejrzycie, a wybije godzina 18.30 i wystartuje koncert zespołu ENEJ – pełna energii i liryki muzyka na żywo. Bądźcie z nami i dajcie się rozruszać!

 

5 urodziny Centrum Riviera - atrakcje dla dzieci w Trójmiescie 2018

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum-Handlowe-Riviera

Centrum Riviera

Centrum Riviera to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu. Na 70 tys. m2 powierzchni najmu, podzielonej na dwa poziomy, mieści się blisko 250 sklepów.   Place zabaw dla dzieci, social wall, strefy wypoczynku, najnowsze trendy w modzie, technologii …

Więcej

Adres:

Ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia


Kontakt:

+48 58 779 07 10
biuro@centrumriviera.pl
http://www.centrumriviera.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:rodzinaweekendzabawki

Zobacz także