Ulice i kwartały – turniej gry planszowej. Tychy

Stary Magistrat, pl. Wolności 1, Tychy
📅 piątek 24.01.2020
Ulice i kwartały - turniej gry planszowej. Tychy
Zajęcia, w trakcie których uczestnicy będą mieli okazję zagrać w grę planszową „Ulice i kwartały”.

Podczas gry wcielą się w role architektów, urbanistów oraz mieszkańców, a ich głównym celem będzie wybudowanie funkcjonalnego i nowoczesnego miasta, z uwzględnieniem jak największej liczby budynków o znaczeniu ogólnomiejskim. Spotkanie z planszówką to świetna okazja do poznania prawideł, którymi warto kierować się, by miasto zostało dobrze zaprojektowane, a życie w nim było prawdziwą przyjemnością. Do wspólnego grania zapraszamy najmłodszych od 10 roku życia.

Grajmy wspólnie przez całe ferie – istnieje możliwość zamówienia warsztatów dla grup zorganizowanych.

miejsce: Stary Magistrat, pl. Wolności 1, Tychy
wstęp wolny, godz. 11:00
prowadzi: Agata Berger-Połomska
zapisy: Agata Berger-Połomska, tel. 32 327 18 20–22, wew. 24, e-mail: a.berger@muzeum.tychy.pl

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!