Ulice i kwartały – turniej gry planszowej. Tychy

Stary Magistrat, pl. Wolności 1, Tychy mapa

piątek 24.01.2020

Ulice i kwartały - turniej gry planszowej. Tychy

Zajęcia, w trakcie których uczestnicy będą mieli okazję zagrać w grę planszową „Ulice i kwartały”.

Podczas gry wcielą się w role architektów, urbanistów oraz mieszkańców, a ich głównym celem będzie wybudowanie funkcjonalnego i nowoczesnego miasta, z uwzględnieniem jak największej liczby budynków o znaczeniu ogólnomiejskim. Spotkanie z planszówką to świetna okazja do poznania prawideł, którymi warto kierować się, by miasto zostało dobrze zaprojektowane, a życie w nim było prawdziwą przyjemnością. Do wspólnego grania zapraszamy najmłodszych od 10 roku życia.

Grajmy wspólnie przez całe ferie – istnieje możliwość zamówienia warsztatów dla grup zorganizowanych.

miejsce: Stary Magistrat, pl. Wolności 1, Tychy
wstęp wolny, godz. 11:00
prowadzi: Agata Berger-Połomska
zapisy: Agata Berger-Połomska, tel. 32 327 18 20–22, wew. 24, e-mail: a.berger@muzeum.tychy.pl