TUS – Trening Umiejętności Społecznych

ul. Bartoka 24/U2 mapa

środa 16.05.2018 do czwartek 31.05.2018

TUS – Trening Umiejętności Społecznych

Zapraszamy na trening umiejętności społecznych w NEOLOGOPEDII.

Trening umiejętności społecznych to zajęcia dla dzieci z trudnościami w nawiązywaniu prawidłowych relacji społecznych, a w szczególności rówieśniczych. TUS to sprawdzona od lat formuła zajęć terapeutycznych dla dzieci, które nie radzą sobie z emocjami, są nieśmiałe, brak im pewności siebie, zachowują się nieadekwatnie do sytuacji,  popadają w konflikty z rówieśnikami lub po prostu chcą być lubiane w grupie lecz ciągle mają z tym problem.

Zapraszamy na trening umiejętności społecznych (TUS) w NEOLOGOPEDII.  W trakcie zajęć dziecko uczy się komunikacji i współdziałania w grupie rówieśniczej, a poprzez gry zespołowe poznaje zasady i normy, smak rywalizacji, a także sposoby radzenia sobie z porażkami.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w małych grupach wiekowych (do 5 osób), trwają 50 min i prowadzone są przez psychologa dziecięcego dr Paulinę Kwartę. Zajęcia TUS są również ważnym elementem terapii dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, a szczególnie z autyzmem oraz Zespołem Aspergera.

Zapisy i informacje telefonicznie: 570 112 422. Serdecznie zapraszamy do NEOLOGOPEDII.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
neologopedia grafomotoryka

Neologopedia Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

NEOLOGOPEDIA jest Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Łodzi, której misją jest komplementarne wspomaganie rozwoju i edukacji dzieci. Dzięki holistycznym metodom doskonalimy i rozwijamy potencjał tkwiący w każdym dziecku, ze szczególnym uwzględnieniem szeroko rozumianych kompetencji szkolnych. Pomagamy …

Więcej

Adres:

ul. Beli Bartoka 24/U2
Łódź-Widzew


Kontakt:

570 11 24 22
kontakt@neologopedia.pl
http://www.neologopedia.pl