Tropem Sensorysia | Spacer Sensoryczny po Muranowie. Spacer odwołany!

ul. Twarda 6, tyły Synagogi Nożyków
📅 sobota 20.06.2020
🎫 29zł
UWAGA: Spacer odwołany!
Ze względu na prognozowane burze odwołujemy Spacer Sensoryczny zaplanowany na jutro.
Co prawda deszcz jest bardzo sensorycznym doświadczeniem – szczególnie taki w ciepły letni dzień! Jednak prognozowana burza w godzinach spaceru mocno ograniczy doświadczania innych zmysłów i realizację naszego programu i wszystkich zabaw.
Z nową datą wrócimy do Was na początku przyszłego tygodnia. Osoby, które zakupiły bilet zostaną poinformowane o możliwościach zmiany terminu lub zwrotu pieniędzy. Do zobaczenia!

Spacer Sensoryczny pozwala rozwijać wszystkie zmysły przy jednoczesnym zwiedzaniu mniej znanych zakątków Stolicy. Trasa podzielona jest na kilka odcinków, a każdy z nich poświęcony innemu zmysłowi. Nie zabraknie zabaw i gier, odpoczynku na trawie czy podziwiania miejskiej architektury i przyrody, a to wszystko pod opieką wykwalifikowanego przewodnika. To super okazja do uważnego przyjrzenia się miastu, wsłuchania się w jego odgłosy, poczucia jego różnorodnych faktur i zapachów. Wszystkie dzieci – małe i duże, oraz ich rodziców zapraszamy na niezapomnianą przygodę!

Na drugi Spacer Sensoryczny pójdziemy po tajemniczych uliczkach Muranowa. Trasa przebiegać będzie śladami Berka – żydowskiego chłopca, który muranowskie podwórka i zielone skwerki zna na wylot i chętnie podzieli się z nami swoimi sekretami. Zajrzymy w pełne inspiracji kolorowe bramy, wsłuchamy się w gwar bazaru i zakręcimy drejdlem. Berek odkryje przed nami nieistniejące już miasto z jego smakami, żydowską muzyką i sensorycznymi zabawami.

Spotykamy się o godzinie 11:00 na tyłach Synagogi Nożyków, ul. Twarda 6 https://goo.gl/maps/ZYvrD4txqT6RP9TF6

Czas trwania spaceru 2-2,5 godziny. Bilety w cenie 29 zł za osobę do kupienia tu: https://bilety.sensorysie.pl.
Dzieci do 3 lat wstęp bezpłatny.

Na Spacer Sensoryczny zabierze Was Marta Senk – ukończyła filologię polską i dziennikarstwo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2013 r. rozpoczęła pracę edukatorki wśród społeczności romskiej. Zaangażowała się w obywatelski protest w Puszczy Białowieskiej (przeciwdziałanie wycince) oraz działalność antyłowiecką. Na co dzień pracuje w Zamku Królewskim w Warszawie oraz w Muzeum Polin. Prowadzi zajęcia edukacyjne o tematyce ekologicznej, animalistycznej, literaturoznawczej oraz kulturoznawczej.

Tropem Sensorysia to Spacery Sensoryczne i Wyprawy Rodzinne organizowane przez Sensorysie.

Więcej spacerów i wypraw znajdziesz na naszej stronie: www.sensorysie.pl/tropem-sensorysia/

Zapisz się do naszej grupy Tropem Sensorysia: www.facebook.com/groups/sensorysie/

Polub nas na facebooku: www.facebook.com/sensorysie

DO ZOBACZENIA!