Totem. Warsztaty rodzinne z Malwiną Konopacką oraz Anielą, Teresą i Julią

Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki mapa

niedziela 08.03.2020

25

Totem. Warsztaty rodzinne z Malwiną Konopacką oraz Anielą, Teresą i Julią

Zapraszamy na warsztaty, podczas których stworzymy kolorowe, rodzinne totemy z przyjemnej w dotyku kolorowej masy plastycznej. Przeniesiemy się w fascynujący świat mitologii, symboli i znaczeń. Gotowe TOTEMY uzyskają po pewnym czasie trwałość i twardość. Dzięki temu będą mogły chronić nasze domy przez długi czas.

Aniela ma 7 lat. Uwielbia jeździć na łyżwach, rysować i projektować domy. Obecnie z użyciem kleju na gorąco tworzy różne obiekty umilające życie.
Teresa ma 3 lata. Dużo śpiewa i komponuje piosenki. Okleja wazony swoimi ulubionymi naklejkami Psi Patrol. „Kocham tego wazona” — mówi.
Julia ma 9 lat. Dużo rysuje, pilnie śledzi wzory na wazonach, podrzucając swoje propozycje. Uwielbia robić eksperymenty.

Malwina Konopacka zajmuje się ceramiką i rysowaniem. Chętnie przyjmuje zlecenia od dzieci typu: „Mamo, narysuj mnie, jak jadę na jednorożcu i trzymam w ręku torebkę z cukierkami. Chcę mieć czerwoną sukienkę i fryzurę Elzy”. Wykonała ceramiczną rodzinę OKO, do której należą m.in. wazon NANA (tak Tereska mówiła na Anielkę, kiedy była młodsza), patera ANIELA, wazon TERESA. Autorka totemu „Mama”, prezentowanego na wystawie „Co dwie sztuki to nie jedna”.

godz. 12.30: dzieci w wieku 4–6 lat
godz. 15: dzieci w wieku 7–10 lat
zapisy: przez formularz zgłoszeniowy
informacja: 22 556 96 51, informacja@zacheta.art.pl
uwaga: posiadanie karnetu rodzinnego nie zwalnia z zapisywania się na warsztaty

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zachęta - Narodowa Galeria Sztuki

  Godziny otwarcia galerii wtorek-niedziela 12.00-20.00     Biblioteka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00 Dział Dokumentacji czynny od poniedziałku do czwartku w gdzinach 10.00-15.00   Bilety normalny 10 zł. ulgowy 7 zł. rodzinny 13 zł. (Wstęp dla 4 osób, w tym maksymalnie …

Więcej

Adres:

pl. Małachowskiego 3
00-916 Warszawa


Kontakt:

22827 58 54
http://www.zacheta.art.pl
facebook