Tomek i Przyjaciele: Tomek ratuje cyrk już w kwietniu w Krakowie!

Nowohuckie Centrum Kultury w Krakowie mapa

środa 26.02.2020 do środa 11.03.2020

Tomek i Przyjaciele w Krakowie.

Zapraszamy na wspaniały show z udziałem aktorów i ruchomych lokomotyw „TOMEK I PRZYJACIELE”! Premierowy spektakl „Tomek ratuje cyrk” z udziałem bohaterów bajki i serialu będzie można zobaczyć w 10 polskich miastach. Bilety już w sprzedaży!

O widowisku Tomek i Przyjaciele „Tomek ratuje cyrk”

Ciuch-ciuch! Tomek i Przyjaciele, bohaterowie wspaniałej bajki wreszcie przyjeżdżają do Polski! Zapraszamy na wspaniałe muzyczne show z udziałem bohaterów kultowej bajki, która cieszy i bawi polską publiczność od ponad 25 lat!

Tym razem sympatyczne i wesołe lokomotywy zabierają dzieci w magiczną, teatralną podróż! Na scenie zobaczymy bohaterów kultowej bajki na żywo, naturalnej wielkości. Znane i lubiane piosenki w polskich wersjach językowych, śpiewane będą przez roztańczoną grupę aktorów. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy! Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę! Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny Tomek ratuje cyrk.

Widowisko jest polska wersją międzynarodowego hitu przygotowanego w Holandii, który w ciągu ostatnich 4 lat zobaczyło ponad 300 tys. widzów w całej Europie. W teatrze, tak jak na ekranie, Tomek i jego przyjaciele zapraszają dzieci do świata wyobraźni i historii. Dzieci zaczynają przygodę ze swoimi pociągowymi przyjaciółmi i doświadczają ponadczasowych lekcji odkrywania przyjaźni i współpracy.

Spektakl Tomek i Przyjaciele na żywo “Tomek ratuje cyrk łącznie” odwiedzi 10 miast.

W Krakowie przedstawienie będzie można obejrzeć w:

Nowohuckim Centrum Kultury
Jana Pawła II 232, 31-913 Kraków

Sb 5.04 o 10:00; 12:30; 15:00

Bilety można kupić tu KLIK

Zapraszamy serdecznie na naszego fanpage na Facebook
oraz na stronę  https://tomekiprzyjacielenazywo.pl/

Na najczęściej zadawane pytania odpowiedzi znajdziesz klikając tu

Organizator:
Good Walk Sp. z o.o.
Dzielna 60, 01-029 Warszawa
https://www.facebook.com/goodwalkmusic/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Good Walk Sp. z o.o.

Adres:

Dzielna 60
01-029 Warszawa


Kontakt:

facebook

Zobacz także