Tektura i papier – Chcemy więcej śniegu!

Barbara, Świdnicka 8B
📅 sobota 18.12.2021
🎫 20zł
Tektura i papier - Specjaliści od wszystkiego
Artystyczne warsztaty rodzinne „Tektura i papier” wróciły do Barbary! Sobotnie warsztaty to nie tylko zabawa z farbą, tekturą, czy papierem, to przede wszystkim przyjazna i twórcza przestrzeń wspólnych działań oraz emocje, które towarzyszą całym rodzinom! Uczestnicy i uczestniczki zajęć uczą się współdziałać i pracować w grupie, dzielić pomysłami oraz wzajemnie się inspirować.

Przed nami ostatnie w tym roku spotkanie z „Tekturą i papierem” w  Barbarze 18 grudnia! Katarzyna Bury, prowadząca zajęcia, zaprasza zespoły rodzinne na spotkanie konstrukcyjne. Podczas grudniowych zajęć najmłodsi bywalcy Barbary zbudują makietę zimowego miasteczka, pełną kartonowych kamieniczek, bałwanów z bibuły oraz świecących świątecznych choinek tworząc najmroźniejszą z krain! Kto wie, być może trafimy na ślady Mikołaja?

Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach:

• 11:00 – warsztaty dla dzieci w wieku 4–6 lat (spotkanie trwa 45 minut)
  • 13:00 – warsztaty dla dzieci w wieku 6–10 lat (spotkanie trwa 75 minut)

Zatem do dzieła! Kup bilet na artystyczne warsztaty rodzinne.

Świat dookoła nas zmienia się bardzo szybko, a zmiany dotarły również do Barbary. Od tego sezonu, aby wziąć udział w spotkaniu, należy zakupić bilet w cenie 20 zł (wejście dla dziecka i opiekuna_ów).

Sprzedaż biletów odbywa się stacjonarnie – czyli w kasie w Barbarze oraz online na stronie: https://strefakultury.pl/kup-bilet/.

O cyklu:

W sobotnie przedpołudnia w Barbarze (Świdnicka 8b) będziemy inspirować się sztuką, działać wielkoformatowo, konstruować z tektury i papieru. W ramach jesiennego semestru stworzymy papierowe abstrakcje, gigantyczne konstrukcje, będziemy animować kształtami i formami oraz wybierzemy się w zimowa podróż do tekturowego miasteczka – to wszystko już od września! Jeśli razem z dziećmi lubicie malować, budować, eksperymentować oraz współtworzyć – to wydarzenie jest dla was.

Prowadząca:

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Bury / Tekturowo — psycholog, pedagog, animator kultury. Prowadzi wielkoformatowe zajęcia artystyczne we wrocławskich instytucjach kultury, kolekcjonuje książki obrazkowe.

Terminy nadchodzących warsztatów:

• 11.00-11.45 | warsztaty dla dzieci w wieku 4-6 lat | kup bilet!
  • 13.00-14.15 | warsztaty dla dzieci w wieku 6-10 lat | kup bilet!

Może będziecie zainteresowani również jednym z pozostałych cykli, które odbywają się w Barbarze? Więcej informacji na stronie: https://strefakultury.pl/places/barbara/.