Teatrzyk Dnia Jednego na Dzień Dziecka

niedziela 01.06.2014

Teatrzyk Dnia Jednego na Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka Centrum Kultury Wrocław-Zachód zaprasza serdecznie na TEATRZYK DNIA JEDNEGO – warsztaty improwizacji teatralnej dla dzieci i młodzieży zakończone występem scenicznym.

 

W PROGRAMIE:
• poznanie podstawowych środków wyrazu teatralnego •
• praca nad ruchem, mimiką i emisją głosu • tworzenie rekwizytów •
• improwizowany występ sceniczny •

 

1.06.2014r.
godz. 12.00-14.00
cena: 5zł
Organizator:
Stowarzyszenie „Symetria"

 

Celem warsztatów jest przyswojenie przez dzieci podstawowych teatralnych środków wyrazu. Poznają one znaczenie ruchu, mimiki, sposobu emisji głosu, a przede wszystkim – spójnego budowania postaci scenicznej. Na postawie prostego scenariusza, pozostawiającego duże pole do swobody interpretacyjnej, każde dziecko wcieli się w postać jednego zwierzęcia. Podczas części plastycznej warsztatów stworzą one proste kostiumy i rekwizyty, które pomogą im wcielić się w wybraną postać. Na koniec zajęć zorganizowane zostanie krótkie przedstawienie z elementami improwizacji, zaprezentowane rodzicom i opiekunom dzieci.

 

Zapraszamy serdecznie!

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum Kultury Wrocław-Zachód

Centrum Kultury Wrocław-Zachód

Priorytetowym przesłaniem Centrum jest kulturalne uaktywnienie lokalnej społeczności, a przez to rozwój zainteresowań i zdolności artystycznych. Centrum proponuje szeroki wachlarz zajęć, spotkań, warsztatów, wystaw, koncertów, spektakli teatralnych niezależnie od wieku i wykształcenia. W październiku 2003 rozpoczął swoją …

Więcej

Adres:

ul. Chociebuska 4-6
54-433 Wrocław


Kontakt:

(071) 354-46-60
biuro@ckwz.art.pl
http://www.ckwz.art.pl