Teatr Młodego Widza – Koziołek Niematołek w ODK Pod Lipami

Osiedlowy Dom Kultury "Pod Lipami" os. Pod Lipami 108A
📅 piątek 25.05.2018
Teatr Młodego Widza - Koziołek Niematołek w ODK Pod Lipami

Spektakl oparty na motywach kultowego cyklu opowieści o Koziołku Matołku Kornela Makuszyńskiego w wykonaniu Studia Teatralnego Krak-Art.

Tym razem Koziołek wyrusza z Pacanowa w podróż dookoła w świata. Zwiedza egzotyczne kraje: Chiny oraz Japonię, podróżuje po prerii i Saharze, a także odwiedza biegun północny. Na swej drodze poznaje tubylców, którzy opowiadają Koziołkowi o ciekawostkach swoich regionów.

Przedstawienie muzyczne, z dużą dozą humoru, w którym dzieci mają wiele okazji do interakcji i zabawy na scenie.
Spektakl pokazuje bogactwo i różnorodność kulturową świata. Uczy tolerancji wobec innych ludzi i ich zwyczajów.

Bilety na spektakl do nabycia w Domu Kultury „Pod Lipami”.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

25.05.2018 – Teatr Młodego Widza  „Koziołek Niematołek”
Wstęp: 6 zł

Osiedlowy Dom Kultury „Pod Lipami”