Teatr Mały w Tychach: Czarne i Białe

📅 sobota 07.03.2020
🎫 20zł
Teatr Mały w Tychach: Czarne i Białe
Teatr Mały zaprasza dzieci w sobotę – 7 marca na spektakl pt.: „Czarne i Białe” w wykonaniu Teatru pod Orzełkiem.

W tym dniu odbędą się dwa przedstawienia ( 14:00 i 16:00) , które poprzedzone będą specjalnymi warsztatami plastycznymi organizowanymi do spektaklu, o godzinie 12:30 i 15:00, w Pokoju Edukacji Twórczej zlokalizowanym w Teatrze Małym.

SCENA MŁODEGO WIDZA

7.03.2020 , GODZ. 14.00 I 16.00

TEATR MAŁY

CENA BILETU: 20 ZŁ /25 ZŁ.

„Czarne i Białe” to poetycki spektakl dla dzieci utrzymany w stylu „Kabaretu Starszych Panów”.

Poeta Pan Czarny i Malarka Pani Biała tworzą książkę o czarno-białym miasteczku. Widzowie biorą udział w przygodach Czarnego i Białego Kota, Białego Niedźwiedzia, Fotografa, Sroki – kłamczuchy , Białego Kruka, Rodziny Tralalińskich, obserwują czarno-białe zjawiska z otaczającej nas rzeczywistości. Poznajemy perypetie mieszkańców miasteczka bawiąc się klasyką poezji dziecięcej.

Atrakcją spektaklu są płaskie lalki przypominające figury wycięte z kart książki. Muzykę do spektaklu stworzyła Agnieszka Glińska.