Teatr Mały online: Bajki z brodą. Roszpunka

Teatr Mały w Tychach mapa

niedziela 10.05.2020 do sobota 16.05.2020

Teatr Mały online: Bajki z brodą. Roszpunka

Teatr Mały już od ponad miesiąca, w każde sobotnie popołudnie zaprasza wszystkie dzieci, małe i duże do uczestnictwa w baśniowym cyklu – Bajki z brodą.

Tym razem chcielibyśmy zaproponować bajkę braci Grimm pt. „Roszpunka”, którą studio Walta Disneya odświeżyło czyniąc Roszpunkę jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci ze świata bajek.

Jak co tydzień i tym razem zapraszamy dzieci do udziału w zabawie plastycznej polegającej na przygotowaniu ilustracji do baśni.

Zdjęcia prac ilustracyjnych do Roszpunki należy przesyłać na adres edukacja@teatrmaly.tychy.pl do wtorku tj. 12 maja , do godziny 12:00.

Każdy przesłany malunek bierze udział w realizacji bajki oraz równa się otrzymaniu zaproszenia dla dziecka i rodzica na wybrany spektakl grany w ramach Sceny Młodego Widza w Teatrze Małym w Tychach w sezonie 2020/2021.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
teatr_maly_tychy_logo1

Teatr Mały w Tychach

Repertuar teatralny konstruowany jest tak, aby co miesiąc każdy - niezależnie od wieku, zainteresowań oraz potrzeb - znalazł coś dla siebie. W ramach Dziecięcej i Młodzieżowej Akademii Artystycznej prowadzona jest edukacja teatralna - młodzi widzowie …

Więcej

Adres:

43-100 Tychy
ul. kard. Hlonda 1


Kontakt:

32 227-20-67
teatr.maly@teatrmaly.tychy.pl
http://teatrmaly.tychy.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:bajkateatr