Teatr Mały online: Bajki z brodą. O dzielnym krawczyku

Teatr Mały w Tychach mapa

niedziela 31.05.2020 do sobota 06.06.2020

Teatr Mały online: Bajki z brodą. O dzielnym krawczyku

„Bajki z Brodą” to cykl dla dzieci, w ramach którego dzieci mają okazję usłyszeć legendarne baśnie braci Grimm w interpretacji Pawła Drzewieckiego, aktora, reżysera, dyrektora naszego teatru. W następnym tygodniu – 6 czerwca o g. 16:00 zapraszamy na bajkę pt.: „O dzielnym krawczyku”, która zostanie opublikowana na kanałach YouTube i FB – Teatr Mały Tychy.

Dodatkowo najmłodsi mogą również razem z nami współtworzyć „Bajki z brodą”.

Aby stać się twórcą bajki -ilustratorem, wystarczy do 3 czerwca tj. środy, do godziny 12:00 przesłać na adres edukacja@teatrmaly.tychy.pl zdjęcie rysunku stworzonego do baśni „O dzielnym krawczyku” .

Wszystkie prace plastyczne zostaną nagrodzone zaproszeniem ( dziecko + rodzic) na wybrany spektakl z cyklu „Scena młodego widza” w sezonie 2020/2021 i zaprezentowane podczas bajki opublikowanej na internetowym kanale YouTube Teatru Małego w Tychach oraz na portalu Facebook.com.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
teatr_maly_tychy_logo1

Teatr Mały w Tychach

Repertuar teatralny konstruowany jest tak, aby co miesiąc każdy - niezależnie od wieku, zainteresowań oraz potrzeb - znalazł coś dla siebie. W ramach Dziecięcej i Młodzieżowej Akademii Artystycznej prowadzona jest edukacja teatralna - młodzi widzowie …

Więcej

Adres:

43-100 Tychy
ul. kard. Hlonda 1


Kontakt:

32 227-20-67
teatr.maly@teatrmaly.tychy.pl
http://teatrmaly.tychy.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:bajkateatr