Teatr Baj: Ja, Maluch i morze. Ostatnie spotkanie na scenie przed wakacjami

Żegańska 1a
🗺 mapa
📅 sobota 15.06.2019 do niedziela 16.06.2019
Teatr Baj: Ja, Maluch i morze
Jeśli czujecie już powiew letniej beztroski, tęsknicie do ekscytujących wakacyjnych przygód, a jedyne o czym marzycie, to aby zanurzyć się w chłodnej morskiej wodzie – przychodzimy z pomocą. Zapraszamy na wspaniałą przygodę z bohaterami spektaklu „Ja, Maluch i morze” na Scenie na Żegańskiej 1a. 15 i 16 czerwca o godz. 11:00 wspólnie z pięcioletnią dziewczynką i jej najlepszym przyjacielem Maluchem udamy się w niezwykłą podróż w głąb morza.

Weekendowe przedstawienia będą ostatnimi przed wakacjami spotkaniami z Teatrem Baj na scenie – nie oznacza to jednak, że przestajemy grać! W czerwcu i w sierpniu będziecie mogli spotkać nas na praskich podwórkach w ramach „Praskiej Dorożki Teatralnej na Podwórzach”, a 24 sierpnia będzie miała miejsce premiera spektaklu „Pinokio” w reż. Michała Derlatki. Rozpocznijmy wspólnie nadchodzące wakacje.

O SPEKTAKLU:
Morza nie da się opowiedzieć. Każdy musi odkryć je sam. Najlepiej z wyobraźnią i wielką ciekawością – wtedy można dotrzeć najgłębiej i zobaczyć, co znajduje się pod powierzchnią, a nawet na dnie. I wtedy będzie to nasze własne, najwłaśniejsze morze.

Spektakl zabiera dzieci w niezwykłą podróż z pięcioletnią bohaterką i jej najlepszym przyjacielem Maluchem, fiatem 126 p, w głąb morza. Mogą poznać jego mieszkańców i morskie tajemnice. Dorosłym natomiast przypomni lata osiemdziesiąte, na które, być może, spoglądają z nostalgią. Mamy nadzieję, że jednych i drugich oczaruje tym, co w teatrze lalek najlepsze, czyli sztuką animacji.

TWÓRCY:
autorzy: Elżbieta Chowaniec i Marek Zákostelecký
reżyseria i scenografia: Marek Zákostelecký
dramaturgia: Elżbieta Chowaniec
muzyka: Vratislav Šrámek
choreografia: Aneta Jankowska
asystent reżysera: Robert Płuszka

CZAS TRWANIA: 60 minut
WIEK: od 4 lat

WYSTĘPUJĄ:

Izabela Zachowicz
Elżbieta Bielińska
Marta Gryko-Sokołowska
Aneta Płuszka
Andrzej Bocian
Marcin Marcinowicz
Piotr Michalski

TERMINY SPEKTAKLI:
12 i 13 czerwca godz. 10:00
15 i 16 czerwca godz. 11:00

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent
 
ZOBACZ TAKŻE:teatr
 

Polecamy