Taneczny finał Muzykodromu, Katowice

Katowice Miasto Ogrodów, Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek, pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice mapa

sobota 17.12.2016

ogrod-spektakl-dla-dzieci

Muzykodrom – stacja lotów muzycznych pod dowództwem kapitan Asi Miny – kończy tanecznie swój tegoroczny lot.

Lądowanie nastąpi 17 grudnia o godz. 17. Będą nagrody dla najaktywniejszych uczestników muzycznych podróży, ale przede wszystkim – piękny taneczny spektakl „Ogród” Teatru Tańca Marioli Ptak połączony z koncertem grupy Lor.

– „Ogród’” dotyka naszych chwil dzieciństwa – świata niewinności, przestrzeni i powietrza… Opowiada o smutku i radości dziecka – jego cudzie istnienia, ciekawości świata, by wydostać się kiedyś z ogrodu, i któregoś dnia znów tam powróci – mówi Mariola Ptak.

Wstęp na spektakl jest oczywiście darmowy. Warto wcześniej zapowiedzieć swoją wizytę pod adresem: dagamara.szastak-zieba@miasto-ogrodow.eu

Katowice Miasto Ogrodów

Katowice-Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek

Katowiczanie zyskali 1 lutego 2016 roku nową instytucję kultury. Z połączenia Instytucji Kultury Katowice – Miasto Ogrodów i Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek powstała Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek. • upowszechnianie …