Szukamy zimy z Mikołajem! Katowice

Pierwsze Piętro, Warszawska 57/7, Katowice mapa

wtorek 06.12.2016

Mikołaj zima

Każdy z nas w dzieciństwie marzył o spotkaniu Świętego Mikołaja, a teraz to nasze dzieci niecierpliwe czekają na tę niezwykłą wizytę. Przyjdź na Pierwsze Piętro i spełnij marzenie swojej pociechy! Zapraszamy dzieci w każdym wieku!

To nie będzie zwykłe spotkanie, nerwowe chwile oczekiwania na Mikołaja wypełnimy doskonałą zabawą! Zaczarujemy rzeczywistość i stworzymy własną kartonową, zimową krainę. Przy pomocy waty, kleju, sprayu i styropianu wyczarujemy śnieg, a z niego cały bajkowy świat. Będziemy malować, kolorować, tworzyć, śmiać się i bawić. A żeby tradycji stało się zadość, nie zabraknie prawdziwej bitwy na śnieżki. Uspakajamy rodziców – nikomu nic się nie stanie 😉

Zaczynamy o 16:00, możecie do nas dołączyć w każdej chwili. Rodziców, którzy będą chcieli przekazać Mikołajowi specjalny prezent dla swojego dziecka, prosimy o kontakt.

Spotkanie potrwa około 2 godzin. Ubierz siebie i swoją pociechę wygodnie i dołącz do nas.

Koszt spotkania to 20 zł. W cenę wliczona jest drobna przekąska i kawa/herbata.

Płatności dokonasz przed spotkaniem lub przelewem w tytule wpisując nazwę i datę spotkania. Zgłoś swój udział przez e-mail: kontakt@pierwszepietro.org.

Masz pytania? Zadzwoń: Magda 693 410 777

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Pierwsze piętro logo

Pierwsze Piętro – warsztaty rozwojowe

Pierwsze Piętro to miejsce twórczych i rozwojowych spotkań dla dzieci, dorosłych oraz rodziców. To bezpieczne miejsce, w którym przy wsparciu specjalistów, w dobrej atmosferze uczymy się i bawimy. Proponujemy zajęcia: Dla dzieci – w różnym wieku, aktywności wspierające …

Więcej

Adres:

ul. Warszawska 57/7
40-010 Katowice


Kontakt:

507 170 130, 501 073 112
kontakt@pierwszepietro.org
http://pierwszepietro.org/
facebook

ZOBACZ TAKŻE:Mikołajwarsztatyzima