Świętujemy! Bezpłatna strefa edukacyjna dla dzieci z opiekunem

Muzeum Miasta Gdyni, Zawiszy Czarnego, Gdynia,
📅 piątek 05.10.2018
Atrakcje dla dzieci w Trójmieście nowy pokój zabaw dla dzieci w Muzeum Miasta Gdyni - miastodzieci.pl

Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni rozkręca się na dobre! Już 5 października w przestrzeni muzealnego foyer otworzymy strefę poświęconą 100 – leciu odzyskania niepodległości „#świętujemy„! Strefa #świętujemy to miejsce dla dzieci z opiekunem, w której będzie można zagrać w naszą rodzinną grę. Aby każdy mógł poradzić sobie z pytaniami, w strefie KINO zaprezentujemy film (stworzony przez najmłodszych mieszkańców naszego miasta) o budowie wymarzonej Gdyni.

Świętuj razem z nami w naszej edukacyjnej strefie #świętujemy!

Wstęp bezpłatny. Nie obowiązują zapisy! Strefa będzie czynna do końca bieżącego roku w foyer Muzeum Miasta Gdyni (ul. Zawiszy Czarnego 1, Gdynia)