Święto Chleba w Wolicy – Biesiada Chlebowa w Klubie Jedność

Klub Jedność, ul. Drożyska 3c mapa

niedziela 06.11.2016

Wstęp wolny

Święto Chleba w Wolicy

Biesiada Chlebowa w Klubie Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta będzie okazją do wspólnego spotkania, degustacji pieczywa i wypieków, wymiany doświadczeń. Celem imprezy jest także zainteresowanie zdrowym stylem żywienia, a jednocześnie podsumowanie realizowanego przez Klub projektu Święto Chleba w Wolicy.

Członkinie grupy Nasze Pokolenia przygotują część artystyczną. Każda osoba, która przyniesie własnoręcznie przygotowany wypiek otrzyma drobny upominek.

Święto Chleba w Wolicy to zadanie realizowane w ramach projektu KIK, czyli KRAKOWSKI INKUBATOR KULTURY II. W ramach zadania w Klubie Jedność zostały już zorganizowane warsztaty piekarstwa tradycyjnego. Uczestnicy warsztatów uczyli się, w jaki sposób w warunkach domowych przygotować pyszne i zdrowe pieczywo, bez żadnych ulepszaczy czy sztucznych domieszek, ale za to z wykorzystaniem naturalnych dodatków, ziół, zakwasu i mąki z pełnego przemiału. Projekt współfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Wstęp wolny.

6.11. GODZ. 16.00 ŚWIĘTO CHLEBA W WOLICY – BIESIADA CHLEBOWA

Klub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Drożyska 3c)

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Święto Chleba w Wolicy – Biesiada Chlebowa w Klubie Jedność

Klub Jedność

Klub Jedność działa w strukturach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. W ofercie różnorodne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych m.in.: • kółko ekologiczno - plastyczne i archeologiczne • kursy językowe • zajęcia taneczne i plastyczne • zajęcia ruchowe - pilates i …

Więcej

Adres:

os. Wolica
ul. Drożyska 3c,
31-988 Kraków


Kontakt:

12 681 00 70, 506 957 110
jednosc@krakownh.pl
http://www.krakownh.pl