Święta w Centrum Riviera

Centrum Riviera, Kazimierza Górskiego, Gdynia, mapa

sobota 03.12.2016 do niedziela 04.12.2016

swieta-1

Święta to szczególny czas, dlatego Centrum Riviera w Gdyni zachęca do ich wspólnego celebrowania. Od 3 do 20 grudnia na odwiedzających będzie czekać moc świątecznych atrakcji.

Po raz kolejny w przedświątecznym okresie Rivierę odwiedzi św. Mikołaj. W weekendy wraz z całym orszakiem Elfów i Śnieżynek będzie przemierzać alejki rozdając prezenty klientom Centrum. Progi jego przedświątecznego domu, czyli ogromnej choinki, stojącej w samym sercu Riviery, będą otwarte dla tych młodszych i nieco starszych, którzy chcieliby zdradzić Świętemu swoje świąteczne marzenia.

We wtorki i czwartki dzieci będą mogły porozmawiać z Mikołajem przez telefon. Budka Św. Mikołaja to wyjątkowe miejsce, w którym najmłodsi odwiedzający poproszą Mikołaja o prezenty. Zanim jednak z nim porozmawiają, będą musiały wykonać zadania zlecone przez niesforne, kochające psoty i zabawę, elfy.

Święta Bożego Narodzenia to także magia dzielenia się z innymi. 17-18 grudnia w Centrum stanie Choinka Życzeń. Każdy z odwiedzających będzie mógł wcielić się w rolę pomocnika św. Mikołaja i spełnić marzenia podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdyni. Bombki zawieszone na tej wyjątkowej choince zdradzą życzenia dzieci i młodzieży. Ich spełnienie będzie dziecinnie proste. Wystarczy znaleźć odpowiedni prezent w Centrum i przekazać go świcie Mikołaja.

Ponadto okres przedświąteczny przepełnią wyjątkowe promocje przygotowane przez najemców. Bogata oferta sprawi, że bożonarodzeniowe zakupy będą łatwe i przyjemne. Pojawiające się wciąż nowe miejsca na zakupowej mapie Riviery to dla odwiedzających możliwość znalezienia wszystkich upominków w jednym miejscu oraz odpoczynku w przytulnych kawiarniach i restauracjach.

Szczegóły na www.centrumriviera.pl.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum-Handlowe-Riviera

Centrum Riviera

Centrum Riviera to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu. Na 70 tys. m2 powierzchni najmu, podzielonej na dwa poziomy, mieści się blisko 250 sklepów. Place zabaw dla dzieci, social wall, strefy wypoczynku, najnowsze trendy w modzie, technologii …

Więcej

Adres:

Ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia


Kontakt:

+48 58 779 07 10
biuro@centrumriviera.pl
http://www.centrumriviera.pl
facebook